به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات پرس سینه قهرمانی استان فارس با حضور ۲۵۰ ورزشکار از سراسر استان فارس در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به میزبانی شهرستان زرقان برگزار شد .
محمدعلی فرهنگ مهر رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان فارس در مورد این رقابتها گفت : خدا را شاکریم که با کاهش ویروس کرونا توانستیم مسابقات قهرمانی باشگاه های استان فارس را برگزار کنیم و دوباره شاهد حضور بی سابقه ورزشکاران در مسابقات بودیم. امیدواریم با بهبودی کامل این بیماری شاهد رونق ورزش در پسا کرونا باشیم . در این دوره از مسابقات که در چهار رده سنی برگزار شد، به تیم های برتر رده سنی بزرگسالان کاپ تیمی تعلق گرفت.
وزن ۵۳ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : امیر حسین فرزانفر از نی ریز
نفر دوم : علی حسن پور از آزادی
نفر سوم : حمید رضا طیبی از خرم بید
وزن ۵۳ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : احمد رضا غریبی از داراب
نفر دوم : علیرضا ساریخانی از خرم بید
نفر سوم : محمد جعفری از لپوئی
وزن ۵۹ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : مهدی نجمی از نی ریز
نفر دوم : ابوالفضل دهقانی از خرم بید
نفر سوم : وحید زارعی از ارسنجان
وزن ۵۹ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : سعید عبودی از لپوئی
نفر دوم : محمد رضا برازش از گراش
نفر سوم : میلاد سلمانی از قائمیه
وزن ۵۹ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : محمد رضا عفیفیان از کازرون
نفر دوم : احمد رضا رحیمی از فرد
نفر سوم : محمد رسول مردانی از شش ده
وزن ۵۹ کیلوگرم ( پیشکسوتان ) مستر ۲ :
نفر اول : عبدالرضا ربیعی از زرقان
وزن ۵۹ کیلوگرم ( پیشکسوتان )مستر یک :
نفر اول : اصغر قاسمی از زرقان
وزن ۶۶ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : علی حسین عسکری از نی ریز
نفر دوم : علی سعیدی از فرد
نفر سوم : عرفان مقصودی از فسا
وزن ۶۶ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : یاشار یوسفی از آباده
نفر دوم : عارف کریمی از سپیدان
نفر سوم : علی جعفری از لپوئی
وزن ۶۶ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : محمد رضا جلیلی از زرقان
نفر دوم : حسام خوش اقبال از فرد
نفر سوم سید علیرضا رجائی از فرد
وزن ۶۶ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : قنبر شیخ آبادی از فسا
نفر دوم : عبدالحسین نعمتی از شول
وزن ۶۶ کیلوگرم مستر ۲ :
نفر اول : سید علیرضا پیشوا از خانه قدرت
نفر دوم : رسول خلوتی از شیراز زند
نفر سوم : قاسم صفائی پور از زرقان
وزن ۶۶ کیلوگرم مستر ۳ :
نفر اول : قادر رضا زاده از کازرون
وزن ۶۶ کیلوگرم مستر ۴ :
نفر اول : محمود کیخائیان از زرقان
وزن ۷۴ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : حسین زره پوش از فراشبند
نفر دوم : علیرضا جوان دل از فیروز آباد
نفر سوم : امیر حسین بینوا از جهرم
وزن ۷۴ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : احمد رضا زارع از نیریز
نفر دوم : رضا شعبانی از زرقان
نفر سوم : سید حامد حسینی از زرقان
وزن ۷۴ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : بهنام پژدم از گراش
نفر دوم : عباس دفتری از لپوئی
نفر سوم : امیر فتاح پور از فسا
وزن ۷۴ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : علیرضا شاکری از جهرم
نفر دوم : حبیب الله امینی از آباده
وزن ۷۴ کیلوگرم مستر ۳ :
نفر اول : محمد حسن محمد زاده از نی ریز
وزن ۸۳ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : محمد جواد زارع از نی ریز
نفر دوم : محمد شریفی از گراش
نفر سوم : محسن کاوه از خرم بید
وزن ۸۳ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : ابراهیم امین زاده از گراش
نفر دوم : حسن دهقانی از ایرانیان
نفر سوم : ابراهیم محمودی از لار
وزن ۸۳ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : احسان شاکری از خرم بید
نفر دوم : خیرالله ناصری از فیروز آباد
نفر سوم : منصور عباسی از نسیم
وزن ۸۳ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : حسن تمنا دار از نی ریز
نفر دوم : شهرام خُرشاد از نی ریز
نفر سوم : محمد زارع از زرقان
وزن ۸۳ کیلوگرم مستر ۲ :
نفر اول : رضا شکوهی از فسا
نفر دوم : احمد علی خالص حقیقی از زرقان
وزن ۸۳ کیلوگرم مستر ۳ :
نفر اول : سید محمد نصیحت کن از المپیک
وزن ۹۳ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : ایمان فرزانه از نی ریز
نفر دوم : دانیال تبعه ایزدی از ارسنجان
نفر سوم : احمد رضا شاهسوندی از خرم بید
وزن ۹۳ کیلوگرم جوانان :
نفر اول: علیرضا عباییان از قهرمان
نفر دوم : میلاد فتحی از نی ریز
نفر سوم : حمید رضا فرزانه از انرژی
وزن ۹۳ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : عمر گله داری از فرد
نفر دوم : مسعود فرسوده از گراش
نفر سوم : سجاد اشکانی از خرم بید
وزن ۹۳ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : مهدی مسعودی از نی ریز
نفر دوم : ابراهیم فریدونی نیا از برتر
نفر سوم : سید سعید دشتکی از حمزه
وزن ۹۳ کیلوگرم مستر ۲ :
نفر اول : حسین زارع از اسطوره مرودشت
نفر دوم : محمود قادری از هیئت فارس
نفر سوم : مسعود ایازی از مرودشت
وزن ۱۰۵ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : محمد حسین فنون از نی ریز
نفر دوم: مهدی امینی از ارسنجان
نفر سوم : علیرضا سعید آبادی از گراش
وزن ۱۰۵ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : علیرضا مرادی از فسا
نفر دوم : پیمان عبدالهی از لار
نفر سوم : علی اصغر زارع از نی ریز
وزن ۱۰۵ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : بهرام غلام زاده از فرد
نفر دوم : حسام الدین برزگر از فسا
نفر سوم : علی یوسفی از خرم بید
وزن ۱۰۵ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : سعید صالح از دودج
نفر دوم : محمد حسین مختاری از مرودشت
نفر سوم : سید مهدی هاشمی از اکبری
وزن ۱۰۵ کیلوگرم مستر ۲ :
نفر اول : رحمان وحیدی از آباده
نفر دوم : سید علیرضا راستاد از مرودشت
نفر سوم : بابک سپند از هیئت شیراز
وزن ۱۲۰ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : حسین تاج بخش از صبا
نفر دوم : علی هوشمند شیری از فسا
نفر سوم : علیرضا هوشمندی از گراش
وزن ۱۲۰ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : حسین زارع از مرودشت
نفر دوم : ایوب فرهنگ از لار
نفر سوم : سجاد ملک مکان از بوانات
وزن ۱۲۰ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : ابراهیم دُری از ایران جوان
نفر دوم : کوروش علی نسب از فرد
نفر سوم : غلامعلی کریمی از ایران جوان
وزن ۱۲۰ کیلوگرم مستر ۱ :
نفر اول : عبدالله دهقانی
نفر دوم : مجید آرمون از مرودشت
نفر سوم : امین زارع از پاسارگاد
وزن ۱۲۰ کیلوگرم مستر ۲ :
نفر اول : محمد مهدی توکلی از آباده
وزن مثبت ۱۲۰ کیلوگرم نوجوانان :
نفر اول : سپهر هنرپیشه از برتر
وزن مثبت ۱۲۰ کیلوگرم جوانان :
نفر اول : بهرام بابایی از ارسنجان
نفر دوم : آرین عموئی از آباده
وزن مثبت ۱۲۰ کیلوگرم بزرگسالان :
نفر اول : عبدالعزیز بازیاری از فرد
وزن مثبت ۱۲۰ کیلوگرم مستر یک :
نفر اول : محمد امین سقائی از خانه قدرت
در این رقابتها باشگاه فرد از شیراز با ۵۴ امتیاز مقام اول ، شهرستان خرم بید ۳۴ امتیاز مقام دوم و شهرستان گراش با ۲۱ امتیاز مقام سوم را کسب کردند .