دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی؛ 8 داور تعلیق شدند

با دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، 8 داور به دلیل رفتارهای خارج از عرف در فضای مجازی تعلیق شدند.

محرم عبدی پور، رییس کمیته انضباطی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در رابطه با برگزاری جلسه فوری این کمیته اظهار داشت: با توجه به حواشی اخیری که بین برخی از داوران در فضای مجازی به راه افتاده بود، امروز جلسه‌ای را در محل فدراسیون با حضور حسن کرباسی سرپرست دبیری فدراسیون برگزار کردیم. در این نشست مسائل و حواشی اخیر مربوط به برخی از داوران مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این داوران در روزهای اخیر رفتارهایی خارج از عرف و دور از شئونات اخلاقی داشتند و مصاحبه های خارج از حد و اختیارات خود انجام دادند. به همین دلیل تا بررسی دقیق تر موضوع و برگزاری جلسه کمیته انضباطی 8 داور که در این ماجرا دخیل بودند، با حکم موقت تعلیق شدند.

رییس کمیته انضباطی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: اسماعیل کدخدایی، اکبر خزایی، سعید براتی، کاوه سنجری، مهدی کامرانی، جعفر ابن مسعود، مجید مظفری و مرتضی شعاعی داورانی هستند که با حکم موقت و تا برگزاری جلسه کمیته انضباطی تعلیق شده‌اند و حق قضاوت نخواهند داشت.

  • 20:12
  • 1400/01/14
  • 5125