سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   سه شنبه 2 خرداد 1396

   کلام روز

امام محمد باقر (ع):
خداوند دوست ندارد که مردم در خواهش از يکديگر اصرار ورزند ، ولي اصرار در خواهش از خودش را دوست دارد .


   ارتباط



ارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام



   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه





   پیوندهای مرتبط




   آمار سایت


  

برترین های پاورلیفتنیگ کشور معرفی شدند

رقابت های پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی کشور با معرفی نفرات برتر در بجنورد به کار خود پایان داد.



به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی باشگاه های کشور در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان با حضور 250 شرکت کننده از 31 استان کشور در سالن ورزشی شهید علیدخت شهرستان بجنورد برگزار شد.

کلیه رده های سنی در این رقابت ها در اوزان 59، 66، 74، 83، 93، 105، 120 و +120 کیلو گرم با یکدیگر به رقابت پرداختند. ورزشکاران رده سنی بالای 70 سال به صورت وزن آزاد شرکت کردند و در دسته وزنی 53 کیلو گرم فقط رده سنی نوجوانان و جوانان به مصاف حریفان خود رفتند.

در نهایت برترین های هر دسته وزنی به شرح ذیل معرفی شدند:

*** رده سنی نوجوانان***

***دسته وزنی ۵۳ کیلوگرم
۱-عرفان حقیق از عسلویه
۲-علیرضا امیرنوروزی از هرمزگان
۳-احسان الله اقرائی از خوزستان
۴-ایمان صادقی از سیرجان
۵-علیرضا امیرسعادتی از زنجان
۶-مهدی کورکی نژاد از سیرجان

*** دسته وزنی ۵۹ کیلوگرم
۱-علیرضا سلیمانیان از خراسان شمالی-آسیا
۲-یوسف ندرلو از زنجان
۳-حامد ابراهیمی از اصفهان
۴-امین غلامی خراسان شمالی-آسیا
۵-الیاس نیکوروش از خوزستان
۶-حسن ناصرنیا از هرمزگان

*** دسته وزنی ۶۶ کیلوگرم
۱-امیر نورحسینی از تربیت حیدریه
۲-محمدرضا اسکمائی از هرمزگان
۳-سیدآرمان هاشمی از زنجان
۴-حامد زالی از اصفهان
۵-حسین ریحانی از خراسان شمالی-آسیا
۶-امیر ایمان پور از خراسان شمالی-آسیا

*** دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-محمد نوری الموتی از قزوین
۲-حسین طالبی از چهارمحال و بختیاری
۳-سعید اسلانی کتولی از خراسان شمالی
۴-جاوید اسماعیلی از اصفهان
۵-سعید عاشوری نیا از تایباد
۶-امیرحسین ایرانپور از سیرجان

*** دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-محمدصالح احمدی از همدان
۲-سعید عبداللهی از اصفهان
۳-محمدحسین نیکواقبال از اصفهان
۴-علی زرگرپور از قزوین
۵-عباس جمشیدی از خراسان شمالی-آسیا
۶-مهزیار انصاری از چهارمحال و بختیاری

*** دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-مهدی مین باشی از خراسان شمالی
۲-علی اکبر زینلی از قزوین
۳-شاهین خدادادی از هرمزگان
۴-محمدرضا شکری از فارس
۵-هاشم سبزیان از خراسان جنوبی

*** دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-عرفان ارجمند از آ-غربی

*** دسته وزنی ۱۲۰ کیلوگرم
۱-ابوالفضل حیدری از شیراز
۲-بنیامین کاکاوند از قزوین
۳-محمدصادق حمیداوی زاده از اصفهان

*** دسته وزنی ۱۲۰+ کیلوگرم
۱-احسان رنجبر آبی از خراسان شمالی



***جوانان***
*** دسته وزنی ۵۳ کیلوگرم
۱-یوسف پروانه از عسلویه
۲-محمد تیربخش از هرمزگان
۳-رضا نامداری مکی آبادی از سیرجان
۴-سهراب افغان از خراسان جنوبی

*** دسته وزنی ۵۹ کیلوگرم
۱-مفتاح رمضانی از بوشهر-دهیاری
۲-سمیع اله حسینی از شیراز
۳-حامد ابراهیمی از اصفهان
۴-معین مکی آبادی از سیرجان
۵-سجاد رئوعی از هرمزگان
۶-سجاد سبرواری از اصفهان

*** دسته وزنی ۶۶ کیلوگرم
۱-محمدرضا احمدی از اصفهان
۲-احمدرضا بابااحمدی از اصفهان
۳-عبداله عبادی از هرمزگان
۴-حامد خدمتی از خراسان جنوبی
۵-بهروز لشکری زاده از هرمزگان-اوت
۶-نعیم رجایی از سیرجان-اوت

*** دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-حسن ذاکرپور از همدان
۲-امیر نژادکورکی از سیرجان
۳-محسن سهرابی از آ-غربی
۴-الیاس سلیمی از هرمزگان
۵-علی نجفی از همدان
۶-محسن رحیمی از سبزوار

*** دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-نیما درخشان از خراسان شمالی
۲-علی حسنی از اصفهان
۳-داریوش رعنازاده از شیراز-امام حسن(ع)

*** دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-سیدمهدی رضوی از چهارمحال و بختیاری
۲-ربیع هادی زاده از خراسان جنوبی
۳-سیدمحسن سالاری نژاد از قم
۴-سجاد بهادری از شیراز-اوت
۵-علیرضا قزلی از خراسان شمالی-اوت

*** دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-صادق نیازی از خراسان شمالی
۲-پژمان رحیمی از شیراز
۳-مهران بیگدلی از مرکزی
۴-محمد خالصی از اصفهان
۵-محمدعلی جعفری از شیراز
۶-احمد زارع از آ-شرقی

*** دسته وزنی ۱۲۰ کیلوگرم
۱-محمدحسین عرب
۲-ابوالفضل ابراهیم زاده
۳-رامین یاری از زنجان
۴-حسین داودی از اصفهان
۵-محمد امینی از آ-غربی

*** دسته وزنی ۱۲۰+ کیلوگرم
۱-محسن میرزایی از خراسان شمالی
۲-امیرحسین فیروزه فر از سبزوار
۳-علیرضا کاکاوند از قزوین
۴-مهدی شهبا از سیرجان
۵-علیرضا طلاپور از شیراز
۶-علی اکبر جام سحر از قم

***بزرگسالان***

*** دسته وزنی ۵۹ کیلوگرم
۱-مهرداد ظفری از شیراز
۲-محسن محمدپور از نیروی زمینیA
۳-حسن عباسی از قم
۴-مهدی مومنی فر از سبزوار
۵-آرمان دل زنده از سیرجان-اوت

*** دسته وزنی ۶۶ کیلوگرم
۱-اسماعیل توکلی از نیروی زمینیB
۲-داود خزاعلی از نیروی زمینیA
۳-علیضا حمزه زرقانی از نیروی زمینیB
۴-سام مسرور از فارس
۵-مجید گلزاری از سیرجان
۶-مرتضی کریمی از شیراز

*** دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-محمد رفیعی شفیق از تهران
۲-جواد الوندی از نیروی زمینیB
۳-روزبه جعفری از نیروی زمینیA
۴-رضا صادقی از اصفهان
۵-علیرضا امیری از اصفهان
۶-دانیال وحیدی از خراسان شمالی

*** دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-علی براتی از یاسوج
۲-بشیر محمدعلی زاده از سیرجان
۳-فرشید جعفری از نیروی زمینیB
۴-ادریس ابراهیمی از تایباد
۵-محمد احدیان از همدان
۶-علی حسن نیا از خراسان شمالی

*** دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-ساسان مسیبی از نیروی زمینیA
۲-محمدرضا برخورداری از قم
۳-مهدی طهماسبی از نیروی زمینیA
۴-میلاد یوسفی نژاد از نیروی زمینیB
۵-سیدمصطفی زفره از خراسان شمالی
۶-محمد راستی از قزوین

*** دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-مصطفی رنجبر از نیروی زمینیA
۲-حمید کرمی از نیروی زمینیA
۳-میثم امانی از خراسان شمالی
۴-مصطفی صالح نیا بوشهر
۵-مهدی اصغریان از قزوین
۶-مجتبی رمضانی از سیرجان

*** دسته وزنی ۱۲۰ کیلوگرم
۱-عباس ورزه زردی از نیروی زمینیA
۲-اکبر عبادی از قزوین
۳-علی اکبر سنایی از مرکزی
۴-علی کجباف از تهران
۵-مصطفی برغمدی از سبزوار

*** دسته وزنی ۱۲۰+ کیلوگرم
۱-شهرام ساکی از نیروی زمینیA
۲-مهدی مافی غلامی از خوزستان
۳-مرتضی خسروی از خراسان جنوبی
۴-امید فولادی خراسان شمالی

***نتایج نهائی رده سنی مستر۱***

***دسته وزنی ۵۹ کیلوگرم
۱-عیسی وحدانی از خراسان شمالی

***دسته وزنی ۶۶ کیلوگرم
۱-محمدتقی سرسخت از خراسان شمالی
۲-سیدمحمدحسین حسینی از تهران
۳-حسینفلی دیانت از اصفهان

***دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-رضا ریحانی از خراسان شمالی
۲-علیرضا مهرتبار از تهران
۳-محسن چاوشی از اصفهان
۴-حبیب قربانی از خراسان جنوبی

***دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-علی نقی فتحی از فارس
۲-ابراهیم گلشن اکبرآبادی از فارس
۳-کمال حسینی از کردستان
۴-غلامحسین هادی نژاد از خراسان جنوبی
۵-مهرداد بابایی از یاسوج

*** دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-رضا جامع اسکوئی از آ-غربی

*** دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-حسین صفدری از قزوین
۲-حسن صالحی از سیرجان
۳-حسبن ابوللی از سیرجان
۴-علیرضا یساولی از خراسان شمالی-اوت
۵-احمد حسنی از کردستان-اوت

*** دسته وزنی ۱۲۰ کیلوگرم
۱-مهدی سری از خراسان شمالی
۲-هادی تراب پور از خراسان شمالی

*** دسته وزنی ۱۲۰+ کیلوگرم
۱-هادی تلخابی از قم

***نتایج نهائی رده سنی مستر۲***

***دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-محمدحسین کمالی از کردستان
۲-جعفر سهرابی زاده از شیراز
۳-حمیدرضا قائمی طبری از تهران

***دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-محمدحسین کمالی از کردستان
۲-جعفر سبحانی زاده از شیراز
۳-حمیدرضا قائمی از تهران

***دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-ابراهیم کمانی از تهران

*** دسته وزنی ۱۲۰ کیلوگرم
۱-بهمن امانی بابادی از خوزستان


***نتایج نهائی رده سنی مستر۳ ***

*** دسته وزنی ۶۶ کیلوگرم
۱-حسن خلیل زاده از قائم شهر

***دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-عباسعلی پناهی از اصفهان

*** دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-علی اصغر حسینی از قائم شهر

***نتایج نهائی رده سنی مستر۴***

***دسته وزنی ۷۴ کیلوگرم
۱-عباسعلی پناهی از اصفهان

***دسته وزنی ۸۳ کیلوگرم
۱-علی اصغر حسینی از قائم شهر

***دسته وزنی ۹۳ کیلوگرم
۱-داراب کاکولکی از آ-غربی

*** دسته وزنی ۱۰۵ کیلوگرم
۱-عباس روحانی از تربت حیدریه



تاريخ  ارسال:شنبه 1 آبان 1395 - 16:54

کد:10056-1396


 اخبار مرتبط:




  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام



   سامانه ثبت نام



   گزارش تصویری



 آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعه



لیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

نادمي: فدراسيون هيچ دخالتي در اعزام نماينده قم به مسابقات آفريقاي جنوبي ندارد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانین



کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.