اعضای شرکت کننده در مجمع سالیانه فدراسیون معرفی شدند



54 عضو شرکت کننده در مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام معرفی شدند.

54 عضو شرکت کننده در مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام معرفی شدند.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اعضای شرکت کننده در مجمع سالیانه فدراسیون که ساعت 15 روز چهارشنبه 13 آذر ماه در محل سالن همایش های وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد، به این شرح معرفی شدند.

عبدالحمید احمدی- معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش همگانی و رئیس مجمع
کیکاووس سعیدی- سرپرست دبیر کل کمیته ملی المپیک
سید محمد شروین اسبقیان- مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیون ها
ناصر پورعلی فرد- رئیس فدراسیون
رضا فیروزی- نایب رئیس فدراسیون
مهدی مستجاب الدعوه- مسوول امور مجامع
حسن اثنی عشری- نماینده اداره کل حراست
مهدی نصیبی- دبیر فدراسیون
زهره مرزوقی- نایب رئیس بانوان فدراسیون
سید اکبر سید مومنی- خزانه دار فدراسیون
سید رضا چشمی- بازرس فدراسیون
علیرضا فخیمی- مسوول حراست فدراسیون
علیرضا شایان- خسابرس مستقل
ناخدا محمد مهدی رعیتی- نمانیده تربیت بدنی نیروهای مسلح ج.ا.ا
عبدالمهدی نصیرزاده- نماینده فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی
سعید فرنیا- نمایده فدراسیون ورزش دانش آموزی
امید جبلی- نماینده فدراسیون ورزش کارگری
محسن شاکری- نماینده باشگاه
محسن یزدانی- نماینده باشگاه
وحید اکبرزاده- نماینده مربیان
حسین طباطبائی- نماینده داوران
مجتبی ملکی- نماینده ورزشکاران مرد پاورلیفتینگ
محتبی ارزشمند- نماینده ورزشکاران مرد پرورش اندام (قهرمان جهان 2019)
ماهرخ سادات احمد پناه- نماینده ورزشکاران زن
علی نیک رزم- رئیس هیات استان آذربایجان شرقی
محمدرضا علیزاده امامزاده- رئیس هیات استان آذربایجان غربی
فرامرز طراحی- رئیس هیات استان اردبیل
احسان شاه علی- رئیس هیات استان اصفهان
حمید حیدرخانی- رئیس هیات استان البرز
محسن پیری- رئیس هیات استان ایلام
روح اله نصرتی- رئیس هیات استان بوشهر
ابوالفضل قناعتی- رئیس هیات استان تهران
اسداله عزیزیان- رئیس هیات استان چهارمحال و بختیاری
علی کهنسال- رئیس هیات استان خراسان جنوبی
سروش پور آزاد- سرپرست هیات استان خراسان رضوی
یونس نودهی- سرپرست هیات استان خراسان شمالی
اردوان قاسمی- رئیس هیات استان خوزستان
مهران زرگری- رئیس هیات استان زنجان
وحید اسدیان- رئیس هیات استان سمنان
عبدالصمد محمد پرست- رئیس هیات استان سیستان و بلوچستان
محمد علی فرهنگ مهر- رئیس هیات استان فارس
سید سعید سلیمی- سرپرست هیات استان قزوین
سعید آمده- رئیس هیات استان قم
علی پژگول- رئیس هیات استان کردستان
کامران صنعتی- رئیس هیات استان کرمان
حسین شیروانی- رئیس هیات استان کرمانشاه
آیت ارجمند- رئیس هیات استان کهگیلویه و بویر احمد
فردین گرگان- رئیس هیات استان گلستان
دانیال خاتمی- رئیس هیات استان گیلان
سید مجید طاهری- رئیس هیات استان لرستان
محمدرضا ابوالقاسمی- رئیس هیات استان مازندارن
ناصر امیری- رئیس هیات استان مرکزی
مرتضی خدابنده لو- رئیس هیات استان همدان
مصطفی بوستانی- رئیس هیات استان یزد