دیدار پر اهمیت مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان با پورعلی فردجلسه مشترک مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان با ناصر پورعلی فرد در محل فدراسیون برگزار شد.

جلسه مشترک مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان با ناصر پورعلی فرد در محل فدراسیون برگزار شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، جلسه مشترک فرشید طهماسبی مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان با ناصر پورعلی فرد در محل فدراسیون برگزار شد. جلسه ای که رئیس کمیته بین الملل فدراسیون نیز حضور داشت.

مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: اعتقاد دارم که تلاش های زیادی برای ارتقاء نگرش مثبت به این دفتر از سوی مدیران قبلی صورت گرفته است، اما با توجه به صحبت هایی که با اکثر مدیران حوزه ستادی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون های ورزشی صورت گرفته است، جایگاه کنونی دفتر بین الملل با جایگاه ایده آلی که باید داشته باشد فاصله بسیار دارد که ترمیم این فاصله مستلزم تغییر فعالیت این حوزه در عرصه های ساختاری، انسانی و عملکردی است.

طهماسبی خاطر نشان کرد: واقعیت این است که ما باید از ظرفیت های موجود در ورزش کشور به صورت هم افزا استفاده و با تقویت روحیه همکاری و همدلی در میان مدیران عرصه را برای فعالیت همه افراد دغدغه مند، علاقمند و مستعد در حوزه بین المللی فراهم آوریم. ما باید بتوانیم از دیپلماسی رسمی ورزش به عنوان یک قدرت نرم برای ارتقاء جایگاه کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استفاده حداکثری و بهینه را بنمائیم.

مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان در ادامه گفت: ما اعتقاد داریم که فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در زمره پر طرفدارترین فدراسیون های ورزشی ایران و ناصر پورعلی فرد هم در زمره مدیران خوب و کار آمد ما هستند که می توانند برای باز سازی تصویر سازمانی جدیدی که از حوزه بین الملل می خواهیم درست کنیم کمک بسیاری نمایند.

طهماسبی یاد آور شد: قرار است مسئولان کمیته های بین الملل فدراسیون های ورزشی در یک کمیته دور هم جمع شوند. کمیته ای که هدف آن آشنایی روسای کمیته های بین الملل فدراسیون ها با فرصت ها و چالشهای موجود در فدراسیون ها و هماهنگ کردن حوزه بین الملل در فدراسیون ها با تاکید بر استفاده از ظرفیت های فدراسیون ها جهت کسب کرسی های بین المللی باشد.

فرشید طهماسبی افزود: چنانچه بخواهیم ماحصل جلسه خود با رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را بیان کنیم، باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که با توجه به نقش تاثیرگذار ناصر پورعلی فرد در فدراسیون های آسیایی و جهانی باید بتوانیم از این ظرفیت بالا نهایت استفاده را در جهت گرفتن کرسی بنمائیم.

مدیر کل امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: امیدوارم با توجه به جایگاه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این فدراسیون بتواند مرکز آموزشی، پرورش و توسعه رشته بدنسازی و پرورش اندام البته با تأکید بر بعد سلامت همه جانبه ورزشکاران در کشورهای اسلامی، آسیایی و جهانی باشد که در این راستا و در کنار ظرفیت های موجود در فدراسیون از سایر ظرفیت های موجود نظیر دانشگاه ها و مراکز آموزش و پرورشی استفاده خواهد شد.

طهماسبی در پایان تاکید کرد: امیدوارم به عنوان مکمل پیشرفت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در بین المللی سازی اهداف و ظرفیت های این فدراسیون نقش قابل توجهی را ایفا نمائیم.