نادمی: تیم ها بدون معرفی نامه از هیات استان در رقابت های کشوری پذیرفته نمی شونددبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از میزبانی استان گیلان برای رقابت های قهرمانی کشور پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک خبر داد و گفت: تیم های شرکت کننده در این مسابقات باید معرفی نامه رسمی از هیات استان خود داشته باشند. در غیر این صورت از پذیرش تیم ها معذوریم.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام از میزبانی استان گیلان برای رقابت های قهرمانی کشور پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک خبر داد و گفت: تیم های شرکت کننده در این مسابقات باید معرفی نامه رسمی از هیات استان خود داشته باشند. در غیر این صورت از پذیرش تیم ها معذوریم.
جلال نادمی دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ضمن اعلام این خبر به سایت فدراسیون، اظهار داشت: آیین وزن کشی مسابقات قهرمانی کشور پرورش اندام، بادی کلاسیک و فزیک چهارشنبه 4 اسفند ماه ساعت 15 در مجموعه شهید عضدی- آکادمی کاراته برگزار می شود.

وی با اشاره به این موضوع که مسابقات نیز در همان مجموعه شهید عضدی در سالن جهان پهلوان تختی پیگیری خواهد شد افزود: ورزشکاران صبح پنجشنبه 5 اسفند ماه آماده رقابت با حریفان خود می شوند. این رقابتها در ابتدا بین ورزشکاران فیزیک آغاز و با رقابت بین بادی کلاسیک کاران ادامه می یابد.

نادمی افزود: ورزشکاران رشته پرورش اندام 6 اسفند ماه صبح جمعه بر روی استیج مسابقات حاضر می شوند تا هر یک از قهرمانان دسته های قدی 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 95، 100 و +100 کیلو گرم و دو وزن +70 و -70 کیلو گرم شناخته شوند.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام یادآور شد: در پایان مسابقات قهرمانی کشور، نفرات برتر مجوز حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی که 20 فروردین ماه برگزار می شود را بدست می آوردند. منتخبان تیم ملی در همان روز معرفی می شوند تا آماده رقابت با حریفان آسیایی خود طی روزهای 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه در شهر مانیل فیلیپین شوند.

جلال نادمی در پایان افزود: تیم های شرکت کننده می توانند جهت اسکان به خوابگاه المپیک واقع در منظریه روبروی دانشگاه علوم پایه مراجعه نمانید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09113313036 دبیر هیات استان گیلان تماس حاصل نمائید.