سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

ناظمی: به دنبال آموزش و ارتباط مستمر در فدراسیون‌ها هستیم

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با بیان این مطلب که در روابط عمومی فدراسیون ها به دنبال آموزش و ارتباط مستمر هستیم گفت: از روابط عمومی ها برنامه استراتژیک خواهیم خواست.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، روز گذشته نشست تبیین شاخص های ارزیابی عملکرد روابط عمومی فدراسیون های ورزشی با حضور عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی، آموزش و پژو هش، مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و همچنین مسئولان روابط عمومی فدراسیون های ورزشی در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان در ابتدای این نشست گفت: فدراسیون ها باید یک ارتباط صحیح و روشن با حوزه وزارتی داشته باشند و بر همین اساس پی گیر ساختار مدیریتی روابط عمومی ها بودیم که آن را از طریق معاونت قهرمانی بازبینی و به روسای فدراسیون ها ابلاغ کردیم.

مازیار ناظمی با بیان این مطلب که در روابط عمومی فدراسیون ها به دنبال آموزش و ارتباط مستمر هستیم گفت: تا پایان سال نامه ای به روسای فدراسیون ها خواهیم داد و از روابط عمومی آن ها برنامه استراتژیک خواهیم خواست.

وی سپس به ارائه پاورپوینتی با عنوان «فرصت سازی رسانه ای » برای حاظرین پرداخت و افزود: نقد خوب است ولی آن قدر از طرف روابط عمومی ها کنترل نمی شود تا به بحران تبدیل می شود. انتقادات و سوالات در مطبوعات و رسانه ها باید از طریق روابط عمومی بررسی و پی گیری شود و نتایج به اصحاب رسانه انعکاس داده شود.

برنامه سازی ورزشی برای تلویزیون و دستورالعمل ساخت برنامه در آن، تعیین ایده مناسب، تعیین هدف از برنامه تلویزیونی، شیوه ارائه پیام، ارزیابی دانش مخاطب و ساختار پخش زنده تلویزیونی از عمده محورهایی بود که ناظمی برای مسئولان روابط عمومی فدراسیون ها تشریح کرد.

همچنین در این جلسه حسن شکریان عضو کارگروه روابط عمومی فدراسیون های ورزشی در خصوص شاخص های ارزیابی سایت فدراسیون ها گفت: با جلسات متعددی که با اعضای کارگروه داشتیم شاخص های ارزیابی بازنگری شد و سایت های فدراسیون ها با توجه به عناصر مختلف به سه دسته تقسیم شدند.

وی افزود بر این اساس قرار است با تایید نهایی دیگر دوستان از بهمن ماه کار ارزیابی سایت ها با توجه به شاخصها عملیاتی شود.

همچنین انوشیروان دادگر (مشاور مطبوعاتی رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام) و پیام نظر از دیگر اعضای کارگروه روابط عمومی فدراسیون ها به تبیین شاخص های ارزیابی عملکرد روابط عمومی ها پرداختند.

در ادامه این جلسه دکتر عبدالحمید احمدی مشاور عالی وزیر و معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش وزارت ورزش و جوانان دقایقی در خصوص جایگاه و اهداف روابط عمومی فدراسیون ها صحبت کرد.

در پایان جلسه مسئولان روابط عمومی فدراسیون ها نیز نکات و مسائل خود را بیان کردند.تاريخ  ارسال:سه شنبه 23 دي 1393 - 10:16

کد:293-1397


 اخبار مرتبط:
  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.