سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مجمع سالانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سرعین برگزار شد

فدراسیون بدنسازی: مجمع عمومی سالانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران به میزبانی استان اردبیل در شهر سرعین برگزار شد.به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مجمع عمومی فدراسیون با حضورغلامرضا شعبانی بهار معاون همگانی وزارت ورزش و جوانان،ناصر پورعلی فرد رییس فدراسیون،جلال نادمی دبیر و مریم وطن دوست نایب رییس فدراسیون در امور بانوان،روسای هیات های استانی،نمایندگان ورزشکاران و ارگان های زیربط در سالن کنفرانس هتل سپید سرعین برگزار شد.

شعبانی بهار در ابتدای نشست با اشاره به ویژگی های ناصر پورعلی فرد در فدراسیون بدنسازی گفت: پورعلی فرد از جمله مدیرانی است که تمام مدارج موجود در وزارت ورزش را پشت سر گذاشته و اکنون تصدی یکی از بی حاشیه ترین فدراسیون های وزارت ورزش را به عهده دارد.

وی ادامه داد: دولت دوازدهم نگاه متوازنی به تمام رشته های ورزشی دارد و حمایت های مادی و معنوی در دولت تدبیر و امید به صورت یکسان بین فدراسیون های زیر مجموعه تقسیم می شود.

وی با اشاره به درگذشت بیت الله عباس پور و تسلیت به جامعه بدنسازی اذعان کرد: وزارت ورزش،دولت دوازدهم و فدراسیون بدنسازی تلاش خود را همراه با جامعه بدنسازی به کار گرفت تا مشکل درمانی و هزینه های مالی قهرمان بدنسازی ایران مرتفع شود که طبق مستندات موجود به حول قوه الهی با مساعدت دوستان مبلغ مناسبی به این منظور جمع آوری شد، متاسفانه اکنون این چهره شاخص ورزشی در بین ما نیست اما وزارت ورزش همچنان تلاش می کند امورات مربوط به خانواده وی را پیگیری کند.

معاون ورزش همگانی وزارت ورزش با توصیف برنامه های مدیریتی این معاونت برای رشته های زیر مجموعه اظهار کرد: نگاه ما به ورزش قهرمانی نه تنها قطع نشده بلکه ورزش همگانی را مکملی برای ورزش قهرمانی می دانیم، اولویت وزارت ورزش در دولت جدید ورزش همگانی است که حضرت امام خامنه ای دامت برکاة نسبت به آن تاکید ویژه دارند.

وی اضافه کرد: با توجه به اعتقاد ویژه وزارت به ورزش همگانی در تخصیص بودجه به تمام فدراسیون ها برای ترویج ورزش همگانی میزان 10 درصد اعتبار به صورت جداگانه به تمامی آنها اختصاص دادیم که 12 فدراسیون زیر مجموعه معاونت همگانی نیز از این بودجه بهره مند خواهند شد.

شعبانی بهار اذعان کرد: معاونت همگانی وزارت ورزش و جوانان در حوزه بانوان نیز بسیار فعال عمل کرده است و در دوره جدید مدیریت ما تمامی نواب رییس بانوان را در فدراسیون ها موظف کردیم تا کار خود را با جدیت بیشتری دنبال کنند،کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام شده به عنوان مثال برای اولین بار توانستیم تایید پوشش حجاب اسلامی را برای حضور بانوان بسکتبالیست ایران در مسابقات بین المللی از فدراسیون جهانی اخذکنیم.

در ادامه ناصر پور علی فرد رییس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با تسلیت به جامعه بدنسازی کشور به دلیل درگذشت آقایان عباس پور و تبریزی، عنوان کرد: به دلیل تغییرات و مشکلات فنی در سال گذشته نتوانستیم مجمع سالانه را در موعد مقرر برگزار کنیم و به ناچار بعد از رفع مشکلات با هماهنگی وزارت ورزش این مجمع با تاخیر 6 ماهه برگزار شد.

وی اظهار کرد: سال بسیار خوبی با توجه به تغییرات مدیریتی به وجود آمده در وزارت ورزش در فدراسیون بدنسازی سپری کردیم و مجموع دوستان و همکاران در استان ها باعث توفیق روز افزون این رشته ورزشی شدند،هرچند که در این بین عده ای افراد حاشیه ساز درصدد تخریب فدراسیون برآمدند اما در رسیدن به هدف خود ناکام ماندند.


وی اضافه کرد: 12 هزار باشگاه رسمی و 3 هزار باشگاه غیر رسمی در حال حاضر در سراسر ایران فعالیت خود را دنبال می کنند که ما اگر تنها بخش رسمی آمار را در نظر بگیریم روزانه 1 میلیون و 200 هزار نفر ورزشکار بدنساز در کشور این ورزش را دنبال می کنند که این رقم در بین سایر رشته ها بدنسازی و پرورش اندام را در مقام اول قرار می دهد.

پورعلی فرد عنوان کرد: مدت ها بود این رشته ورزشی مورد بی مهری صدا و سیما قرار گرفته بود اما با تغییر نگرش که در سال های اخیر به وجود آمده این نگاه تغییر کرده و اکنون شاهد آن هستیم که برخی مسابقات روی آنتن تلویزیون می رود.

وی ادامه داد: در سال 93، 16 مجمع انتخابی برگزار شد و سعی کردیم ساختار را حفظ کنیم زیرا ما خواستار استمرار برنامه ها هستیم و دوست نداریم تا افراد کارآمد از سیستم حذف شوند که خوشبختانه تا حدود زیادی در مجامع انتخاباتی به این هدف دست یافتیم.

وی افزود: یکی از دغدغه های ما در فدراسیون بخش آموزش بود زیرا ما اعتقاد داریم تمام افراد که با این رشته ورزشی باید بتوانند با آگاهی کامل ورزش خود را دنبال کنند بدون آنکه توجهی به داروهای نیروزا یا مکمل های غیرقانونی داشته باشند.

رییس فدراسیون بدنسازی اظهار کرد: 34 کلاس مربیگری و 17 کلاس داوری برای صدور کارت و گزینش مربیان انجام شد و در حوزه بانوان نیز دکتر مریم وطن دوست به عنوان نایب رییس فدراسیون در امور بانوان قعالیت خود را ادامه می دهند.

وی اضافه کرد: مشکلات مالی وزارت ورزش و جوانان بر کسی پوشیده نیست و همه ما نسبت به آن آگاه هستیم اما فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تا آنجا که در توان داشته کمک های مادی و تعهدات خود نسبت به هیات های استانی را انجام داده و خوشبختانه میزبانی بسیاری از مسابقات داخلی را نیز به شهرستان های مختلف واگذار کرد.

وی با اشاره به قهرمانی های ایران در تورنمنت های بین المللی گفت: سال 93 خوشبختانه سالی پربار برای فدراسیون در راستای کسب عناوین مختلف قهرمانی بود، ما در این سال عنوان نایب قهرمانی جهان را در اسپانیا به دست آوردیم،قهرمانی در آسیا و مسابقات ساحلی نیز از جمله افتخاراتی بود که برای ایران به دست آمد.

پورعلی فرد عنوان کرد: برای اولین بار در تاریخ ورزش بدنسازی نخستین دوره مسابقات فیزیک به میزبانی تهران در سالن شهید آوینی با حضور رافائل سانتوجا رییس فدراسیون جهانی و پاول رییس کمیته داوران این فدراسیون به بهترین نحو برگزار و این موضوع سبب شد تا مسئولان جهانی با امکانات و تجهیزات کشورمان آشنا شوند و ایران را در فهرست نامزدهای دریافت میزبانی مسابقات معتبر جهان قرار دهند.

در ادامه برنامه سید اکبر سید مومنی با ترسیم نمودارهای فنی عملکرد مالی فدراسیون را در سال گذشته مورد تحلیل و بررسی قرار داد و گزارش مالی فدراسیون را ارائه کرد.

سید رضا چشمی بازرس فدراسیون نیز با تایید عملکرد مطلوب فدراسیون در حوزه مالی و اداری تاکید کرد همه امور جاری طبق قوانین وزارت ورزش در فدراسیون صورت گرفته است.

تایید گزارش مالی ، بررسی و تحلیل تقویم ورزشی فدراسیون در سال 94 برنامه های بعدی مجمع بود و در پایان نیز روسای هیات های استانی نقطه نظرات خود را معاون وزیر ورزش و رییس فدراسیون بدنسازی در میان گذاشتند.تاريخ  ارسال:پنجشنبه 12 شهريور 1394 - 21:13

کد:671-1397


 اخبار مرتبط:
  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.