پورعلی فرد در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابت های مغولستانرئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابت های آسیایی مغولستان از اهمیت بالای کار آنها گفت.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام روز گذشته در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابت های آسیایی مغولستان از اهمیت بالای کار آنها گفت.به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، نفرات منتخب رقابت های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاه های کشور که چندی پیش در شیراز برگزار شد، با دعوت کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جهت عضویت در تیم های ملی روز گذشته به محل فدراسیون آمده و مدارک خود رابخ مسئولان مربوطه تحویل داده اند.

ناصرپورعلی فرد در جمع ملی پوشان اعزامی به رقابت های آسیایی مغولستان گفت: شما نماینده ایران اسلامی و خیل عظیمی از قهرمانان این رشته هستید که باید تلاش بسیار و با قهرمانی در مغولستان ثابت کنید که نمایندگان شایسته ای برای کشور عزیزمان ایران و جامعه بزرگ پرورش اندام بوده و هستید.

ملی پوشان اعزامی روز گذشته ضمن تحویل مدارک خود به مسئولان مربوطه مقرر شد تمامی اخبار مربوط به تیم های ملی را از طریق سایت فدراسیون دنبال کنند.