اهم فعالیت های هیات خراسان رضوی در سال 96 تشریح شد؛

بکائیان: فضای مناسبی برای قهرمانان ایجاد شده است!مسابقات رشته های مختلف هیات خراسان رضوی در سال 96 با سطح کیفی مطلوبی برگزار شد که مورد تحسین همگان قرار گرفت.

مسابقات رشته های مختلف هیات خراسان رضوی در سال 96 با سطح کیفی مطلوبی برگزار شد که مورد تحسین همگان قرار گرفت.مهدی بکائیان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات در بهترین فضاهای ورزشی برگزار و موجب رضایت و اطمینان خاطر ورزشکاران، قهرمانان و خانواده های آنها قرار گرفت. فضاهایی که قبل از این کمتر مسابقات در آنها برگزار شده بود. برای مثال باید بگویم رقابت های پرورش اندام روز چهارم اسفند ماه در سالن متعلق به صدا و سیمای استان خراسان رضوی برگزار شد که یکی از بهترین مسابقات در طول سال های گذشته بود، که در این رقابتها از دو اسطوره پرورش اندام استاد سهراب سرابی و استاد علی تبریزی تجلیل بعمل آمد.

بکائیان گفت: تدوین دستورالعمل های ایزو برای کمیته آموزش، روابط عمومی و مسابقات برای نخستین بار انجام و برگزاری دوره های تخصصی مربیگری درجه 3 در استان و شهرستان با هدف ارتقاء دانش افزایی مربیان و کمک مالی به هیات های زیر مجموعه صورت گرفت.

رئیس هیات خراسان رضوی د رادامه افزود: پیش از این هیات استان هیچ فضایی را برای فعالیت در اختیار نداشت، به همین دلیل با همکاری یکی از حامیان مالی قطعه زمینی با مساحت 150 متر در بهترین نقطه شهر مشهد در اختیار هیات قرار گرفت که با پیگیری های اداره کل ورزش و جوانان استان کار ساخت آن در دستور قرار گرفت.

بکائیان از کمیته روابط عمومی هیات استان به عنوان یکی از کمیته های فعال نام برد و افزود: در این حوزه هیات با بکار گیری از یک تیم توانمند و مستعد فعالیت های خوبی را انجام و در حال انجام دارد. از جمله ارتباط با ریاست صدا و سیمای مرکز استان و ایجاد تفاهم نامه همکاری طرفین و ارتباط با حوزه ورزش دانشگاه فردوسی و دانشگاه پیام نور و امضاء تفاهم نامه های دیگر همکاری که می تواند در آینده، به گسترش این رشته در سطح استان کمک شایان توجهی نماید.

بکائیان در پایان از عضویت خود در ستاد نظارت بر سلامت ورزش استان گفت و افزود: این اتفاق برجسته در شرایطی در بین 50 هیات استان برای هیات بدنسازی و پرورش اندام افتاد که نشان از اهمیت این رشته نزد مسئولان می دهد.