21 استان در نخستین همایش بزرگ خانوادگی روسای هیات های سراسر کشور؛

جشن لبخند و شادی در ایزدشهرنخستین همایش بزرگ خانوادگی روسای هیات های بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور در ایزدشهر مازندارن برگزار شد.

نخستین همایش بزرگ خانوادگی روسای هیات های بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور در ایزدشهر مازندارن برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در این همایش علی نیک رزم، محمدرضا علیزاده امام زاده، حمید حیدرخانی، محسن پیری، فرامرز طراحی، ابوالفضل قناعتی، علی کهنسال، احمد وکیلی، مهدی بکائیان، محمدرضا ابونوری، محمدعلی فرهنگ مهر، حسین مردعلی، علی پژگول، آیت ارجمند، ذبیح الله میقانی، مهران شفق پور، سید عبدالمجید طاهری، محمدرضا ابوالقاسمی، ناصر امیری، مرتضی خدابنده لو، کاظم صوابیه روسای هیات های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، ایلام، اردبیل، تهران، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، فارس، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، و یزد به همراه خانواده هایشان حضور داشتند.

در دومین روز و در کنار برنامه های جانبی همایش جلسه روسای هیات های سراسر کشور با ناصر پورعلی فرد ریاست فدارسیون بدنسازی و پرورش اندام، سیروس احمدی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ورزش و جوانان، سید مرتضی فلاح مدیر کل حقوقی وزارت ورزش و جوانان و داود خزایی مسئول اتوماسیون اداری فدراسیون برگزار شد، جلسه ای که 120 دقیقه طول کشید و در آن از هر دری صحبت به میان آمد.

احمدی مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت ورزش و جوانان در بخشی از صحبت های خود خطاب به روسای هیات های سراسر کشور گفت: روسای هیات های سراسر کشور باید در مراکز استان های محل مسئولیت خود اقامت داشته باشند تا دسترسی به آنها توسط افراد آسان صورت پذیرد.

احمدی در ادامه گفت: اینکه مسئولان هیات استان ها مسئولیتی را در فدراسیون داشته باشند به هیچ وجه قانونی و منطقی نیست، چراکه آنها باید تمام وقت در مراکز استان های خود به امور مربوط به هیات ها بپردازند.

طرح نظارت بر سلامت باشگاه های سراسر کشور موضوع دیگری بود که احمدی درباره آنها صحبت کرد و گفت: قرار است در سال 97 از 15 هزار باشگاه بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور توسط ناظرین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بازدید بعمل آید.

مرتضی فلاح مدیر کل دفتر حقوقی وزارت ورزش و جوانان نیز در بخشی از صحبت های خود درباره مسئولیت مدنی روسای هیات ها و دیگر مسائل و مشکلاتی که شاید بتواند به دغدغه روسای هیاتها بدل شود صحبت و راهنمای لازم را به آنها اعلام کرد.

داود خزایی مسئول انفورماتیک فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام نیز در خصوص اتوماسیون اداری و ایجاد شبکه بین تمامی هیات های سراسر کشور با فدراسیون توضیحاتی را برای روسای هیاتها داد و اعلام کرد که بزودی و طی همین هفته اتفاق خواهد افتاد.

ناصر پورعلی فرد ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام دیگر سخنران این جلسه ضمن بیان این موضوع که طرح نظارت بر سلامت باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام سراسر کشور با جدیت تمام دنبال خواهد شد، نقش روسای هیات ها را در آن بسیار پررنگ دانست و گفت: از این به بعد همه ما مسئول نظارت بر سلامت باشگاه ها هستیم و از این بار مسئولیت به هیچ وجه نمی توانیم شانه خالی کنیم.

پورعلی فرد گفت: از این پس در جلسات کمیته نظارت بر سلامت باشگاههای سراسر کشور برخی از روسای هیاتها نیز حضور خواهند داشت و گزارشات آنها در این زمینه شنیده خواهد شد.

پورعلیفرد گفت: چه بخواهیم بپذیریم و چه نخواهیم بپذیریم ما در زمینه نظارت بر سلامت باشگاهها مسئول هستیم و باید در مسئولیت خود بسیار جدی و مصمم عمل کنیم.

پورعلیفرد در خصوص اتوماسیون اداری فدراسیون با هیات استان ها نیز گفت: بزودی جلسات آموزشی در این خصوص به صورت منطقه ای برگزار خواهد شد تا این طرح هرچه زودتر عملیاتی شود.

در ادامه برنامه های همایش بزرگ خانوادگی روسای هیات های سراسر کشور جشن بزرگ انتظار با حضور تمامی روسا و خانواده های آنها و رئیس فدراسیون در سالن همایش مجتمع تفریحی شهر بر گزار شد. جشنی که یرگزاری آن شور و شعف خاصی را در بین خانواده های حاضر در مراسم ایجاد نمود.

تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، خیر مقدم توسط ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، انجام عملیات شعبده بازی و تردستی توسط یکی از قهرمانان خوب پاورلیفتینگ استان، اجرای بازیها و سرگرمی های بسیار همراه با جوایز برای مدعوین، اجرای موسیقی سنتی مازندرانی توسط گروه افلاک و تقدیر و تشکر از همسران روسای هیاتها بخش هایی از جشن بزرگ انتظار بود. جشنی که خاطرات بسیاری را برای مدعوین رقم زد و سبب شد تا با مشارکت آنها جشن انتظار با شکوه تر از آنچه پیش بینی می شد برگزار گردد.

گفتنی است، همراهی مسئولان هیات بدنسازی و پروش اندام استان مازندران در پیش و طول زمان برگزاری همایش در ایزدشهر بسیار ستودنی بود.