برگزاری مراسم تجلیل از قهرمانان استان فارس با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان؛

هیات بدنسازی و پرورش اندام فارس، هیات برتر سال 96 شدمراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران استان فارس با حضور کامیاب رئیس اداره ورزش و جوانان استان، روسای هیات های ورزشی و محمدعلی فرهنگ مهر رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان فارس برگزار شد.

مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران استان فارس با حضور کامیاب رئیس اداره ورزش و جوانان استان، روسای هیات های ورزشی و محمدعلی فرهنگ مهر رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان فارس برگزار شد.به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در این مراسم از ورزشکاران مدال آور در عرصه های جهانی و آسیایی بدنسازی در سال 96 نیز تقدیر و تشکر شد.

شاخصه های قهرمان پروری، استقلال مالی، ترویج و فرهنگ سازی در ورزش، جذب حامیان مالی، برگزاری سطوح عالی آموزشی، نحوه برگزاری مسابقات و میزبان رضایت مندی ورزشکاران و مربیان از عملکرد هیات فارس، در این انتخاب دخیل بود.

محمدعلی فرهنگ مهر در خصوص این موفقیت به سایت فدراسیون گفت: این موفقیت حاصل همدلی، صداقت و کار گروهی خوب کلیه اعضاء و دست اندرکاران هیات بدنسازی و پرورش اندام استان فارس بوده است که جا دارد از تمامی همکاران هیات در راه کسب این موفقیت تشکر نمایم.