جلسه هم اندیشی با روسای کمیته های فدراسیون برگزار شدپورعلیفرد: باید در مسوولیتی که پذیرفته ایم آستانه تحمل مان را بالا ببریم!

پورعلیفرد: باید در مسوولیتی که پذیرفته ایم آستانه تحمل مان را بالا ببریم!به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، جلسه هم اندیشی روسای کمیته های فدراسیون با حضور ناصر پورعلی فرد رئیس، محمد نصیری نایب رئیس، مهدی نصیبی دبیر فدراسیون در محل سالن جلسات دفتر امور امور مشترک فدراسیون های ورزشی برگزار شد. جلسه ای که در ابتدای آن ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون ضمن معرفی مهدی نصیبی به عنوان دبیر جدید فدراسیون برای او در انجام وظایف محوله آرزوی موفقیت کرد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه گفت: خوشبختانه فدراسیون ما در حال حاضر در زمره 10 فدراسیونی است که تمامی فعالیت های اداری آن بوسیله اتوماسیون اداری صورت می پذیرد و به زودی این مهم در استان ها نیز انجام خواهد شد.

پورعلی فرد تصریح کرد: موضوع اهمیت کاری باید در تمامی فعالیت هایمان در اولویت قرار گیرد، یعنی اگر یکی از ما مشکلی دارد باید با گفتگو درون خانوده ای آن مشکل را حل و اجازه ندهیم این مسائل به بیرون از خانواده سرایت کنید.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام افزود: ما همه باید در کاری که مسؤولیت آن را بر عهده گرفته ایم آستانه تحمل مان را بالا برده و بپذیریم که این کار بدلیل حساسیت آن ممکن است عواقبی برای ما داشته باشد.

پورعلی فرد گفت: هنر مدیریت این است که بتوانیم افراد مختلف با افکار متفاوت را جذب کنیم.

رئیس فدراسیون افزود: برخی از دوستان گله می کنند که چرا به کارهای آنها رسیدگی نمی شود، در حالیکه آنها هیچ گزارش مکتوبی در خصوص کارشان را به فدراسیون ارائه نداده اند و این همان مشکل بزرگی است که بسیاری از اوقات درگیر آن بوده و هستیم.

پورعلی فرد اظهار کرد: من از دوستان مسؤول در کمیته ها می خواهم که در برخورد با زیر مجموعه و ارباب رجوع مراعات بسیاری از مسائل اخلاقی را کرده و کاری نکنند که نگاه دیگران به رشته ما به شکل دیگری شود.

رئیس فدراسیون در ادامه از مسؤولان کمیته ها خواست که قبل از انجام هر مصاحبه و گفتگویی با رسانه، با روابط عمومی فدراسیون تماس و هماهنگی های لازم را بعمل آورند. در غیر این صورت حرفهای آنها مواضع شخصی شان تلقی خواهد شد و هیچ مسؤولیتی متوجه فدراسیون نخواهد بود.

پورعلی فرد در خصوص بحث انتخابات بهمن 96 و بسیاری از موارد دیگر از آن دست گفت: بحث و موضوع انتخابات دیگر برای ما تمام شده، چرا که ما نگاه مان به جلو است و هرگز دوست نداریم به پشت سر خود نگاه کنیم.

در ادامه جلسه مهدی نصیبی دبیر فدراسیون ضمن تشکر از رئیس فدراسیون جهت اعتمادی که به ایشان داشته اند گفت: امیدوارم پاسخگوی این اعتماد بوده و با همکاری دوستان در کمیته ها بتوانم منشاء خیر و خدمت در فدراسیون باشم.

نصیبی در ادامه گفت: روسای هیات ها، دبیران خود را به صورت کتبی به ما معرفی نمایند تا آنها نیز در ساماندهی ما قرار گیرند.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطر نشان کرد: فضایی در طبقه سوم برای کمیته ها فدراسیون در نظر گرفته شده است که روسای کمیته ها برای پاسخگویی به ارباب رجوع خود می توانند هفته ای 2 روز در آنجا حضور یافته و کارهای خود را در آنجا انجام دهند.

در ادامه جلسه روسای کمیته های پیشکسوتان، داوران، مربیان، انضباطی، بین الملل، قویترین مردان، پزشکی، فرهنگی، پاورلیفتینگ، مچ اندازی، مسابقات و فنی نیز ضمن تبریک به مهدی نصیبی و آرزوی موفقیت برای او نکاتی را بیان داشتند. همچنانکه تکمه چی و چشمی هم بعنوان حراست و بازرس فدراسیون هم برای مهدی نصیبی در مسؤولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.