نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   سه شنبه 20 آذر 1397

   کلام روز

حضرت محمد (ص):
كسي كه از خدا طلب خير مي‌كند حيران نمي‌شود و كسي كه در كارها با مردم مشورت مي‌كند پشيمان نمي‌شود.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کمیته آموزش


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

گفتگو با رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام
پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!

قهرمانان رشته بدنسازی و پرورش اندام و رشته های زیر مجموعه آن سه شنبه شب گذشته در مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی ایران غایب بودند، غیبتی که نمود عینی داشت و بنوعی اعتراض قهرمانان این رشته نسبت به این موضوع را سبب شد. اتفاقی که این روزها در فضای مجازی بازتاب گسترده ای داشته و خیلی ها نسبت به آن اعتراض دارند و روی سخن آنها نیز شخص رئیس جمهور ، وزیر ورزش و رئیس فدراسیون است.به همین منظور سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفتگویی با ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون داشت که در ادامه به آن می پردازیم.

• چرا این اتفاق برای ورزشکاران پرورش اندام افتاد؟
ببینید، این اتفاق علاوه بر بچه های ما برای برخی از ورزشکاران رشته های دیگر هم افتاده است، که من به محض اطلاع از چنین موضوعی قبل از برگزاری مراسم پیگیر آن شده و بعد از آن هم این پیگیری ها ادامه دارد تا بلکه بتوانیم بنوعی حق قهرمانان پر تلاش پرورش اندام را به آنها برگردانیم.

• فکر می کنید علت اصلی این مسئله چه باشد؟
ببینید، دوستان دلایل خاص خودشان را دارند. آنها می گویند تعدد فدراسیون های آسیایی و جهانی و تشکلات موازی دیگر در این رشته یکی از مهمترین دلایل تصمیم گیری آنها در این خصوص بوده است. ضمن اینکه پراکندگی و بی نظمی در اعزام های متفرقه و موازی کاری های گسترده و ... را نیز از دلایل دیگر این تصمیم گیری ذکر کرده اند!

• خیلی از قهرمانان به این موضوع معترض شده اند. نظرتان در این باره چیست؟
به نظر من این حق رشته ما بوده و هست که در مراسم تجلیل از قهرمانان که سالی یکبار با حضور رئیس جمهور و وزیر ورزش برگزار می شود، ورزشکاران قهرمان ما حضور داشته باشند و برای اینکه بار دیگر این اتفاق در سالهای بعد برای رشته ما بیفتد نهایت تلاش و کوشش خود را خواهیم کرد. باور کنید برای قهرمانان ما، نه هدایای نقدی بلکه حضور در چنین مراسمی مهم بوده و هست که نباید آنها را از این حداقل ها نیز محروم کنیم.

• خود فدراسیون مراسم تجلیل برگزار نخواهد کرد؟
وقتی می گوییم از موازی کاری ها گله مندیم، پس حق نداریم کار موازی با وزارت ورزش و جوانان و یا دیگر دستگاه های مسئول انجام دهیم، ما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا یکبار دیگر حقانیت ورزشکاران خود را به اثبات رسانده و از سال آینده دوباره در این مراسم حضور داشته باشیم.

• برخی ها شما را مسئول این کار می دانند، پاسخ شما به آنها چیست؟
شما چگونه فکر می کنید؟ آن عده ای که در فضای مجازی چنین حرفهایی را به زبان می آورند، شاید اطلاعات لازم و کافی را نداشته باشند. اصلاً چه اشکالی دارد، هر کسی می تواند نظر خودش را بدهد، اما در نهایت این شنونده است که باید عاقلانه عمل نموده و مسائل را تجزیه و تحلیل کنند.

• در فکر برگزاری چهارمین همایش مدیران روابط عمومی هیات های سراسر کشور هستند، اینطور نیست؟
بله، دقیقا همینطور ست، من به این همایش و به افرادی که قرار است در آن شرکت داشته باشند اعتقاد داشته و دارم، ما باید در عصر ارتباطات بدانیم که در برابر این مردم و خواسته های به حق آنها پاسخگو بوده و هستیم و این همایش می تواند نقش بسزایی در خصوص پاسخگویی و آگاهی بخشی به جامعه بزرگ بدنسازی و پرورش اندام کشور و مردم علاقمند به ورزش داشته باشد. فراموش نکنیم که هیات های سراسر کشور سالیانه فعالیت های ارزشمند بسیاری را انجام می دهند که باید توسط روابط عمومی هیاتها به اطلاع مردم رسانده شود که شاید این اتفاق طی چند سال گذشته به خوبی نیفتاده است که باید بکوشیم این اتفاق دوباره بیفتد.

• از برگزاری نخستین همایش خانوادگی روسای هیات های سراسر کشور راضی بودید؟
چیزی فراتر از رضایت را باید در پاسخ به این سوال عنوان کرد. الحق و الانصاف همایش بسیار خوب و سودمندی بود، و در خوب و مفید بودن آن همین بس که روسای هیات ها و خانواده آنها در طول برگزاری همایش خواهان تداوم آن به صورت منظم و درج در تقویم سالیانه فدراسیون بودند.تاريخ  ارسال:شنبه 12 خرداد 1397 - 11:41

کد:80493-1397


 اخبار مرتبط:
  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

جوانمرد عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون شد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نصیبی: با فعالیت های موازی برخورد می کنیم!


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.