آرزوی موفقیت جامعه پرورش اندام برای ملی پوشان فوتبال ایراندر روزهایی که مردم و جامعه ورزش ایران بی صبرانه آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را انتظار می کشند، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در آستانه این رقابت های پرهیجان برای ملی پوشان فوتبال کشورمان در دیدار با رقبایش آروزی موفقیت کرد.

در روزهایی که مردم و جامعه ورزش ایران بی صبرانه آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه را انتظار می کشند، فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در آستانه این رقابت های پرهیجان برای ملی پوشان فوتبال کشورمان در دیدار با رقبایش آروزی موفقیت کرد.


در گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، خطاب به ملی پوشان شایسته ایران آمده است: همین که شما در زمره 32 تیم بزرگ جهان هستید و به عنوان یک قدرت برتر فوتبال، چشم و نظرهای علاقمندان به فوتبال را معطوف خود ساخته اید، پیروز هستید.

فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برای شما فرزندان شایسته ایران زمین در دیدار با حریفانی چون مراکش، اسپانیا و پرتغال آرزوی موفقیت و کسب نتایج دلخواه کرده، امیدواریم برای نخستین بار بتوانید جواز حضور در مرحله دوم بازیها را بدست آوردید. کار سختی که بدون شک شما قادر به انجام آن خواهید بود.