سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مسافران آسیایی و جهانی پاورلیفتینگ در آزمون انتخابی ها؛
ملکی: اگر قرار باشد یک رشته چند متولی داشته باشد آنوقت سنگ روی سنگ بند نمی شود

مسئول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر از برگزاری پیکارهای انتخابی تیم ملی پاورلیفیتگ اعزامی به مسابقات آسیایی و جهانی در ماههای بهمن و اسفند را داد و کلیه مدعیان می توانند در این دو رقابت شرکت کنند.


مجتبی ملکی مسئول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در گفتگو با سایت فدراسیون ضمن اعلام این خبر گفت: مسابقات انتخابی آسیایی (با لوازم) 26 بهمن ماه به میزبانی زاهدان و پیکارهای گزینشی برای مسابقات جهانی(بدون لوازم) 12 اسفند ماه در شیراز برگزار خواهد شد. رقابتهای پاورلیفتیگ آسیا خرداد ماه در کشورهند و مسابقات جهانی تیر ماه در امریکا انجام می شود.

ملکی که چند ماهی است مسئولیت پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام را برعهده گرفته، با اشاره به اینکه رییس فدراسیون نگاه ویژه و حمایت آمیزی به رشته پاورلیفتینگ دارد، گفت: بزودی با تشکیل زیرمجموعه های کمیته پاورلیفتینگ و تقسیم مسئولیت ها، این رشته فعالیت خود را جدی تر آغاز خواهد کرد.

وی افزود: یکی از مشکلاتی که در پاورلیفتینگ وجود دارد، موازی کاری برخی از تشکل ها و گروه ها است. واقعیت این است که پاورلیفتینگ رشته ای زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی است و هر کسی که می خواهد بصورت رسمی در این رشته فعال باشد باید تحت قوانین و مقرارت وزارت ورزش و جوانان و به تبع آن فدراسیون به فعالیت بپردازد. اگر قرار باشد یک رشته چند متولی داشته باشد آنوقت سنگ روی سنگ بند نمی شود. وزارت ورزش پس از بررسی های بعمل آمده پاورلیفتینگ را زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی می داند، بنابراین ورزشکاران، مربیان و داوران این رشته اگر می خواهند فعالیت رسمی داشته باشند باید زیر نظر فدراسیون بدنسازی فعالیت کنند.

مسئول کمیته پاورلیفتینگ فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با تاکید بر اینکه بزودی برای قهرمانان، مربیان و داوران پاورلیفتینگ کارت شناسایی و شناسنامه ورزشی صادر خواهد شد، گفت: بنا نداریم مانع فعالیت کسی شویم، اما در وزارت ورزش و جوانان برای اعزام های برون مرزی ضوابط و مقررات خاصی وجود دارد. ما وظیفه داریم طبق این مقررات عمل کنیم، بنابراین کسانی که خارج از چارچوب و سیکل اداری به مسابقات برون مرزی بروند مطابق قانون با آنها برخورد می شود و دیگر حق فعالیت با کمیته پاورلیفتینگ را نخواهند داشت و برای آنها شناسنامه و کارت فدراسیونی صادر نخواهد شد.

مجتب ملکی در خاتمه گفت: خارج از هر سلیقه و تفکری، پاورلیفتینگ برای همه آنهایی است که در این رشته فعال هستند و قلب شان برا آن می تپد و ما درب آن را بر روی کسی نمی بندیم. هر کسی با هر جایگاهی بخواهد به پاورلیفتینگ کمک کند ما دستش را به گرمی می فشاریمتاريخ  ارسال:سه شنبه 20 بهمن 1394 - 10:40

کد:841-1397


 اخبار مرتبط:
  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.