سرپرست هیات ایلام: قطعا میزبانی فراتر از مسابقات آسیایی خواهیم داشتمظفر میرزاد سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ایلام از برگزاری مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور در اسفند ماه سال جاری خبر داد.

مظفر میرزاد سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام استان ایلام از برگزاری مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور در اسفند ماه سال جاری خبر داد.
مظفر میرزاد در گفتگو با سایت فدراسیون اظهار داشت: مسابقات پرس سینه قهرمانی باشگاههای کشور طی روزهای 18 لغایت 20 اسفند ماه در مجموعه ورزشی شهیدان قلاویزان در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.

سرپرست هیات بدنسازی و پرورش اندام ایلام در ادامه گفت: کلیه رده های سنی در اوزان 59، 66، 74، 83، 93، 105، 120 و +120 کیلوگرم به رقابت می پردازند و فقط رده سنی بالای 70 سال به صورت وزن آزاد شرکت خواهند کرد. همچنین دسته وزنی 53 کیلوگرم مخصوص رده سنی نوجوانان و جوانان می باشد.

وی با اشاره به این موضوع که ایلام برای سومین بار میزبان قهرمانان این رشته ورزشی شده است عنوان کرد: سال های گذشته مربیان، سرپرستان و ورزشکارانی که حضور داشتند از سطح بالای مسابقات و سالن برگزاری رقابت ها اظهار راضیت و خرسندی می کردند و عقیده داشتند امکاناتی فراتر از مسابقات آسیایی فراهم شده بود. امید است امسال نیز فراتر از آسیا و سالهای گذشته پذیرای تیم های حاضر در استان باشیم.

میرزاد افزود: این استان با داشتن ورزشکاران فعال در پرس سینه و پاورلیفتینگ حرف اول را در سطح کشور می زند و حضور متعددی در رقابت های قهرمانی کشور دارد. امیدورام با آمادگی که ورزشکاران ایلام یدارند بتوانند فاتح این دوره از رقابت های پرس سینه قهرمانی باشگاه های کشور باشند.