نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   سه شنبه 20 آذر 1397

   کلام روز

حضرت محمد (ص):
كسي كه از خدا طلب خير مي‌كند حيران نمي‌شود و كسي كه در كارها با مردم مشورت مي‌كند پشيمان نمي‌شود.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کمیته آموزش


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

نصیبی: اعزام های خارج از مجموعه فدراسیون، صرفاً یک سفر توریستی محسوب می شود

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام: اعزام های خارج از سیستم فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تنها یک سفر توریستی محسوب شده و احکام و عناوین آن از نگاه این فدراسیون فاقد ارزش و اعتبار می باشد.


دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام: اعزام های خارج از سیستم فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تنها یک سفر توریستی محسوب شده و احکام و عناوین آن از نگاه این فدراسیون فاقد ارزش و اعتبار می باشد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مهدی نصیبی دبیر فدراسیون ضمن بیان مطلب بالا اظهار داشت: تمامی سفرهایی که برخی از آقایان با اهداف مختلف به تورنمنت ها و مسابقات متعدد انجام می دهند، لذا بدلیل اینکه فاقد مجوز شورای برون مرزی و بدون نظر فدراسیون بوده و احکام و عناوین آن هیچ ارزش و اعتباری ندارد.

نصیبی گفت: این روزها اعزام تیم های مختلف توسط افراد داغ داغ است و این در صورتی است که فدراسیون هیچ مسئولیتی در قبال این اعزام ها نداشته و صرفاً به آن به عنوان یک سفر توریستی نگاه می کند.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: گاهاً ورزشکاران مرتکب یک اشتباه بزرگ می شوند و آن اینکه آنها پس از اعزام توسط افراد و گروه های مختلف به مسابقات دیگر قصد حضور به همراه تیم ملی ایران در رقابت های IFBB را دارند، که بنا بر اعلام فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام (IFBB) از آن سفرها نیز باز می مانند و این مشکلی بزرگی است که بعضاً تاوان سنگینی برای آن ها در بر دارد.

نصیبی گفت: فدراسیون بدنسازی در طول سال تنها 2 اعزام قانونی به رقابت های آسیایی و جهانی دارد و آنها که خود را نزدیک به فدراسیون دانسته و نسیت به اعزام ورزشکاران به تورنمنت های دیگری اقدام می کنند از نگاه ما صرفاً یک سفر توریستی و احکام و عناوین آنها برای خود آن اهمیت خواهد داشت.

دبیر فدراسیون در ادامه تصریح کرد: این روزها افراد بسیاری به فدراسیون مراجعه کرده و خواهان به رسمیت شناختن احکام و عناوین خود در آن رقابت ها هستند که علیرغم میل باطنی، ما هیچ کمکی در جهت تائید احکام و عناوین آنها نمی توانیم داشته باشیم و این مسئله بعضاً آنها را با دغدغه های بسیاری مواجهه می سازد.

نصیبی گفت: از طریق مراجع ذیصلاح کارهایی در خصوص برخورد با این اعزام های غیر قانونی در حال انجام است، اما ورزشکاران و قهرمانان عزیز خود باید در این راه تصمیم گیرنده اصلی باشند که آیا سفر و عنوانی که در آن آنها بدست می آورند ارزش این اندازه هزینه کردن را دارد. احکام و عناوینی که هیچ مرجع رسمی ورزشی از جمله فدراسیون قادر به تائید آنها نبوده و نیست.

دبیر فدراسیون در پایان خاطرنشان کرد: همان طور که به دفعات اعلام شده است، سایت رسمی فدراسیون سایت مرجع و تمامی اتفاقات از طریق آن به اطلاع عموم می رسد و خارج از آن هر اعزام، صحبت و ... انجام شود، صرفاً یک سفر توریستی و یک اطهار نظر شخصی بوده و فدراسیون هیچ ضمانتی را در خصوص آن ها نمی پذیرد.تاريخ  ارسال:شنبه 30 تير 1397 - 12:37

کد:85491-1397


 اخبار مرتبط:
  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 
 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
 


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

جوانمرد عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون شد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نصیبی: با فعالیت های موازی برخورد می کنیم!


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.