آذربایجان غربی میزبان رقابت های مچ اندازی بانوان کشور شددومین دوره رقابت های قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور 14 شهریور ماه به میزبانی آذربایجان غربی برگزار می شود.

دومین دوره رقابت های قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور 14 شهریور ماه به میزبانی آذربایجان غربی برگزار می شود.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پیش از این قرار بود دومین دوره رقابت های قهرمانی مچ اندازی بانوان کشور مرداد ماه به میزبانی کرمان برگزار شود؛ که با انصراف کرمانی ها از میزبانی این رقابت مسوولان هیات آذربایجان غربی آمادگی خود را جهت میزبانی مسابقات اعلام داشتند.

بانوان کشور در 3 رده سنی جوانان، امید و بزرگسالان به مناسبت هفته دولت 14 لغایت 16 شهریور ماه در اوزان 8 گانه در دو گروه چپ و راست دست به مصاف حرفان خود خواهند رفت. استان ها موظف هستند تا تاریخ 31 مرداد ماه تیم های خود را جهت حضور در این دوره از مسابقات کتباً به فدراسیون اعلام کنند.

چهارشنبه 14 شهریور ماه زمان ورود تیم ها خواهد بود و پنجشنبه 15 شهریور ماه بانوان گروه راست دست رده سنی جوانان و امید در اوزان 50، 60، 70 و 70+ و بزرگسالان در 8 وزن 50، 55، 60، 65، 70، 75، 80 و 80+ به رقابت با حریفان خود می پردازند.

همچنین بانوان گروه چپ دست طبق اوزان و رده های سنی ذکر شده 16 شهریور ماه برابر حریفان خود صف آرایی خواهند کرد.