برگزاری مربیگری درجه 2مربیگری درجه 2 بدنسازی و پرورش اندام ویژه بانوان و آقایان شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.

مربیگری درجه 2 بدنسازی و پرورش اندام ویژه بانوان و آقایان شهریور ماه سال جاری در تهران برگزار می شود.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دوره مربیگری درجه 2 بدنسازی و پرورش اندام ویژه بانوان و آقایان 16 لغایت 23 شهریور ماه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

علاقمندان واجد شرایط در استان تهران می توانند تا تاریخ 3 شهریور ماه با مراجعه به فدراسیون و ارائه مدارک ذکر شده در ذیل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. نمایندگان سایر استان ها نیز می توانند اسکن مدارک خود را به آدرس ایمیل amoozeshiranbbf@gmail.com ارسال کنند و اصل مدراک را روز برگزاری دوره به مسئول مربوطه ارائه دهند.


مدارک مورد نیاز:

1- تصویر برابر با اصل مدرک درجه ۳ که حداقل ۳ سال از زمان آن گذشته باشد.
تبصره: چنانچه مدت ۲ سال از اخذ مدرک درجه ۳ گذشته است علاقه مندان با داشتن ۱۴ سمینار ۲۵ امتیازی میتوانند در کلاس مذکور شرکت نمایند.

2- حداقل سن ۲۳ سال تمام می باشد
3- تصویر برابر با اصل شناسنامه و کارت ملی
4- تصویر برابر با اصل کارت پایان خدمت و مدرک تحصیلی
5- تصویر فیش واریزی بمبلغ 000/000/6 ریال (دوره تخصصی و عمومی )بحساب ۰۱۰۶۳۶۱۵۲۲۰۰۵ بانک ملی بنام خزانه داری فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام
6- تعداد ۳ قطعه عکس ۴*۳
7- گواهی عدم اعتیاد و سوء پیشینه(تهرانی ها با مراجعه به فدراسیون و شهرستان ها با مراجعه به دفتر هیات بدنسازی استان میتوانند نسبت به دریافت معرفی نامه اقدام نمایند.