فدراسیون در راه ادامه تحصیل قهرمانان پیش قدم شدبیژن شیری رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی پهلوانی ایران صبح امروز با حضور در محل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون در خصوص نحوه ادامه تحصیل ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام در مرکز دانشگاه علمی کاربردی پهلوانی ایران دیدار و گفتگو کرد.

بیژن شیری رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی پهلوانی ایران صبح امروز با حضور در محل فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون در خصوص نحوه ادامه تحصیل ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام در مرکز دانشگاه علمی کاربردی پهلوانی ایران دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در این دیدار که نزدیک به 60 دقیقه طول کشید، مقرر شد ادامه همکاری های دو طرف در قالب تفاهم نامه ای تعریف و راه ادامه تحصیل ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام و رشته های زیر مجموعه آن هرچه هموارتر گردد.

ناصر پورعلی فرد در جلسه امروز اعلام کرد فدراسیون این آمادگی را دارد که در خصوص ادامه تحصیل ورزشکاران خود همه گونه همکاری را با مرکز علمی کاربردی پهلوانی ایران داشته باشد.

بیژن شیری نیز ضمن اعلام آمادگی مرکز خود برای حضور ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام در این مرکز آموزشی، گفت: کار ثبت نام علاقمندان برای ادامه تحصیل در این رشته پر طرفدار از دیروز 22 مرداد ماه آغاز و تا 28 ماه جاری ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز آموزشی علمی کاربردی پهلوانی ایران گفت: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش- دانشگاه علمی کاربردی- رشته بدنسازی و پرورش اندام، کار ثبت نام خود را انجام دهند.

بیژن شیری حداقل مدرک مورد نیاز جهت ادامه تحصیل علاقمندان به رشته پرورش اندام را دیپلم اعلام کرد و گفت: این مرکز واقع در میدان حسن آباد، روبروی پارک شهر، مرکز پهلوانی شهید محمد حسین فهمیده همه روزه برای پاسخگویی به سوالات احتمالی علاقه مندان در خدمت آنها خواهد بود.