علیشاهی: اردوی بازبینی نخواهیم داشت!رئیس کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور در فدراسیون با مهدی نصیبی دبیر این فدراسیون، دیدار و گفتگو کرد.

رئیس کمیته فنی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور در فدراسیون با مهدی نصیبی دبیر این فدراسیون، دیدار و گفتگو کرد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، کامران علیشاهی رئیس کمیته فنی در این دیدار فهرست 5 نفره اعضای کمیته فنی رقابت های تبریز 2018 را به رئیس فدراسیون ارائه و از دلایل انتخاب خود گفت.

عدم برگزاری اردوی بازبینی برای نفرات منتخب رقابت های تبریز، اهمیت مسابقات تبریز 2018، نحوه اعلام اسامی نفرات منتخب جهت دعوت به تیم های ملی، احتمال اضافه شدن اعضای کمیته فنی بنا بر تصمیم فدراسیون و هیات رئیسه آن و ... از دیگر مواردی بود که رئیس کمیته فنی درباره آنها با دبیر فدراسیون سخن گفت.

مهدی نصیبی دبیر فدراسیون نیز در گفتگو با رئیس کمیته فنی اعلام کرد که تمام تلاش فدراسیون برگزاری رقابتهایی سالم و به دور از هرگونه حاشیه در تبریز است و برای آنکه این اتفاق بیفتد، تمامی تمهیدات لازم از سوی فدراسیون اندیشیده خواهد شد.

نصیبی در خصوص اهمیت انتخاب درست توسط اعضای کمیته فنی گفت: باید مثل همیشه کاری کنیم که حق به حقدار رسیده و ورزشکاران این اطمینان را داشته باشند که در مسابقات بدون توجه به مسائل حاشیه ای، آنچه برای کمیته فنی مهم تلقی می شود، میزان آمادگی ورزشکاران است و نه هیچ چیز دیگر!