قهرمانان مچ اندازی بانوان کشور شناخته شدنددومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور با معرفی نفرات برتر در ارومیه به کار خود پایان داد.

دومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور با معرفی نفرات برتر در ارومیه به کار خود پایان داد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دومین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور با حضور 252 ورزشکار در قالب 19 تیم به میزبانی ارومیه در دو بخش چپ و راست دست برگزار شد.

این رقابت ها از چهارشنبه 14 شهریور ماه آغاز و جمعه 16 شهریور ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر در هر دو بخش چپ و راست دست و همچنین قهرمانان هر رده سنی به کار خود پایان داد.

در بخش راست دست تیم استان تهران در رده سنی بزرگسالان سکوی قهرمانی را از آن خود کرد و تیم استان قزوین در رده سنی امید بر سکوی دوم ایستاد و تیم جوانان استان فارس سوم شد.

همچنین در بخش چپ دست بزرگسالان نیز استان تهران قهرمانی را به نام خود ثبت کرد و تیم امید استان فارس دوم شد. استان مازندران در رده سنی جوانان به مقام سوم دست یافت.

شایان ذکر است، استان‌های کرمانشاه، اصفهان، لرستان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس، قزوین، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی الف و ب، چهارمحال بختیاری، مازندران، خوزستان، یزد، کردستان، مرکزی، گلستان در دو بخش چپ دست و راست دست با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در پایان دومین دوره رقابت های مچ اندازی قهرمانی بانوان کشور به نفرات اول تا سوم مدال و حکم اهدا گردید و به تیم های اول کاپ اهدا شد.