دکتر ناصر امیری: نخستین دوره مربیگری فیزیک و تناسب اندام برگزار می شودسرپرست کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر از یرگزاری نخستین دوره کلاس های آموزشی فیزیک و تناسب اندام در سالجاری داد.

سرپرست کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خبر از یرگزاری نخستین دوره کلاس های آموزشی فیزیک و تناسب اندام در سالجاری داد.دکتر ناصر امیری در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: علاوه بر این سمینار و همایش های مربوط به آن، دومین دوره مربیگری درجه یک پرورش اندام و ارتقاء درجه 3 به 2 ویژه آقایان نیز دردستور کار کمیته آموزش فدراسیون قرار دارد و هیات های استانی طبق روال سال های گذشته برنامه های آموزشی در سطح کشور خواهند داشت.

وی تصریح کرد: کمیته آموزش در سال 95 دچار یکسری تغییر و تحولات اساسی می شود و با سازماندهی جدید و مشخص شدن اعضاء این کمیته می خواهیم در کنار توسعه آموزش مربی، به تربیت مدرس در سطح کشور نیز بپردازیم و بین مدرسین فدراسیون همسان سازی ایجاد کنیم.

مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: می خواهیم با این کار در خصوص اعزام مدرس به سایر استان ها تمرکز زدایی کنیم و از مدرسین بومی که دوره های همسان سازی فدراسیون را با موفقیت پشت سر بگذارند، استفاده کنیم.

دکتر امیری در پاسخ به این سوال که آیا مهدی نصیرزاده و مریم وطن دوست در کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مسئولیتی دارند، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات آنها در دوران مسئولیت شان، خاطر نشان کرد: به لطف اعتماد و اطمینان صورت گرفته از جانب ریاست محترم فدراسیون مسئولیت این کمیته به بنده سپرده شد و سرکار خانم مرزوقی در سمت نائب رئیسی بانوان مشغول به فعالیت می باشد.

وی ادامه داد: زمانی که سکان هدایت کمیته آموزش به من سپرده شد وضعیت نابسامانی حاکم بود و در همین راستا هیات های استانی هم با مشکلاتی مواجهه بودند. شکر خدا تعامل بسیار خوبی با روسای هیات ها وجود دارد و همکاری شایسته آنها با فدراسیون، تمام مشکلات سالهای گذشته بررسی و به ما گزارش داده شد. در تلاشیم ظرف مدت 45 روز آینده تمام این مشکلات را برطرف نماییم.

مسئول کمیته آموزش فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان خاطر نشان کرد: برنامه بعدی کمیته اموزش پس از سامان دهی به مشکلات و مسائل موجود، همسان سازی کتاب های آموزشی دوره های مربیگری درجه 3، 2 و یک می باشد که در آینده نه چندان دور این کتاب ها از طریق فدراسیون منتشر خواهد شد.


دکتر ناصر امیری همچنین افزود: در نظر داریم به منظور تغییر و سازماندهی مربیان تمام کارت های مربیگری اعم از درجه یک، 2 و 3 که در سالهای گذشته صادر شده است را جمع آوری و کارتهایی با مشخصات خاص در اختیار مربیان قرار دهیم.