سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   دوشنبه 31 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مسابقات قوی‌ترین مردان ایران با قهرمانی فرامرز رحمانی پایان یافت

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه گفت: رقابت‌های قوی‌ترین مردان ایران با قهرمانی ورزشکاری از قزوین و نائب قهرمانی ورزشکاری از کرمانشاه به کار خود پایان داد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام حسین شیروانی اظهار داشت: رقابت‌های چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران با ورزشکارانی از ۱۰ استان کشور طی دو روز به میزبانی کرمانشاه برگزار و با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان داد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه در تشریح این دوره از رقابت‌ها افزود: در این مسابقات عنوان قهرمانی مسابقات چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران به فرامرز رحمانی ورزشکاری از قزوین رسید.

وی پدرام عارفیان ورزشکار کرمانشاهی را نائب قهرمان این مسابقات اعلام کرد و گفت: علی نوکانی دیگر ورزشکار کرمانشاهی و ذکریا قاسمی از استان کردستان به طور مشترک عنوان سوم را از آن خود کردند.

شیروانی نصیرعزیزی از کرمانشاه و حمید سیستانی از استان کرمان را نفرات حائز عناوین چهارم و پنجم مسابقات چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران عنوان کرد و گفت: قهرمان مسابقات برنده۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی شد.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه در ادامه اذعان کرد: ۱۵ میلیون ریال به نائب قهرمان مسابقات، ۱۰ میلیون ریال به نفرات سوم، ۸ میلیون ریال به نفر چهارم و ۵ میلیون ریال به نفر پنجم اعطا شد.

وی با اشاره به این موضوع که رقابت های چندجانبه قوی‌ترین مردان ایران در بوستان کوهستان کرمانشاه برگزار شد افزود: پولاد مردان آهنین در ۸ آیتم به رقابت با حریفان خود پرداختند تا در نهایت مرد آهنین ایران زمین شناخته شد.

رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کرمانشاه سطح برگزاری این رقابت‌ها را مطلوب دانست و گفت: تمام تلاشمان را کردیم تا شرایطی در خور شان و منزلت مسئولین و ورزشکاران فراهم کنیم. شکر خدا ورزشکاران حاضر در این مسابقات و مسئولان از روند برگزاری آن راضی بودند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 9 آبان 1395 - 14:35

کد:11055-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.