نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   دوشنبه 28 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

رئیس فدراسیون بدنسازی و پروش اندام در مجمع سالیانه هیات بدنسازی آذربایجان شرقی؛
آذربایجان شرقی جزو مدال آوران رشته‌ی بدن سازی و پروش اندام در کشور است

جلسه مجمع عادی و سالانه هیئت بدنسازی و پروش اندام استان آذربایجان شرقی پنجشنبه27 آبان با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پروش اندام در تالار اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان آذربایجان شرقی، در این جلسه ناصر پور علی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پروش اندام کشور با اشاره به اینکه پرورش اندام در سطح آسیایی ورزش حرفه ای نتوانسته است جایگاه ویژه ای برای خود کسب کند خاطر نشان کرد: برخی ورزشکاران درصدد گرفتن کارت حرفه ای هستند که این باعث دلسردی و کاهش انرژی برای پیشرفت می شود درحالی که ورزشکاران بسیاری درسطح آماتور توانسته اند مدال های زیادی کسب کنند.

پور علی فرد اذعان داشت: در گذشته درمسابقات پروش اندام وبدنساری،ورزشکاران استان قدرت عرض اندام نداشتند درحالی که امروز با افتخاراین رشته جزء رشته های مدال آوربرای استان آذربایجان شرقی است.

وی اضافه کرد،درخصوص قهرمانی تیم های ملی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک، این یک کارجمعی است؛ درحال حاضر نه تنهادر یک شهر قهرمان وجود دارد بلکه از همه شهرستانها قهرمان داریم و با مشارکت همه ی هیئت هاو باشگاهها این قهرمانی حاصل می‌شود.

همچنین سردار جمشید نظمی مدیر کل ورزش و جوانان استان و نائب رئیس این مجمع افزود، هئیت پروش اندام استان جزء هیأت های فعال ورزشی استان است و در این مدت عملکرد شاخصی ازخود نشان داده است.

نظمی اضافه کرد، باتوجه به اهمیتی که برای ورزش پرورش اندام قائل هستم،پس از معارفه خود به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان اولین مسابقه ای که درآن حضور یافته ام مسابقات پروش اندام بود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان آذبایجان شرقی با اشاره به وجود استعداد های بالقوه در استان تصریح کرد: با فعال شدن هئیت ها در شهر ستان های استان این استعداد ها باید به فعلیت برسند. هیئت ها باید در همایت و هدایت استعداد های پروش اندام وبدنسازی استان نقش بسزایی ایفا کنند.


تاريخ  ارسال:دوشنبه 1 آذر 1395 - 10:19

کد:14088-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.