نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   دوشنبه 28 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین خبر داد؛
برگزاری برنامه های متعدد ورزشی و آموزشی در دهه فجر

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین از برگزاری برنامه هاي متعدد ورزشي به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، در سطح استان خبر داد.حسین مردعلی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین در گفتگو با سایت فدراسیون اظهار کرد: هيات استان همه ساله و به مناسبت گرامیداشت دهه مبارك فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برنامه های متعددي را در سطح استان، حوزه ها و شهرستان هاي خود برگزار می کند.

وی ادامه داد: در نظر داریم بهمن ماه مسابقات مختلفی به مناسبت دهه فجر در رشته های پرورش اندام، فیزیک، کلاسیک، مچ اندازی، قویترین مردان و پاورلیفتینگ برگزار کنیم. همچنین در بخش آموزش، ثبت نام برای دوره های جدید مربیگری درجه ۳ بانوان و درجه۳و۲برای آقایان را خواهیم داشت.

مردعلی تصریح کرد: تصمیم داریم جهت اخذ مجوز برگزاری مسابقات قهرمانی پرورش اندام کشور در سال ۹۶ درخواست میزبانی خود را به فدراسیون بدهیم.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین یادآور شد: ورزش بدنسازی به واسطه تعدد در رشته های زیرشاخه خود مانند پرورش اندام، فیزیک، بادی کلاسیک، مچ اندازی، قویترین مردان و پاورلیفتینگ فعالیت بیشتر مسئولین هیات در قبال ورزشکاران را طلب می کند که کمک همکاران در هیات تمام تلاش خودمان را میکنیم تا کارنامه خوبی از خود به جا بگذاریم.

حسین مرعلی با اشاره به برگزاری ۵ دوره مسابقه قهرمانی در سطح استان، اعزام ۶تیم به مسابقات مختلف قهرمانی کشور و اعزام ۵ تیم و ورزشکار به مسابقات بین المللی که از فعالیتهای ۶ماه منتهی به آذر ماه سال جاری می شود، خاطرنشان کرد: حاصل این فعالیتها کسب ۴۹ مدال رنگارنگ (۲۵مدال طلا,۱۶مدال نقره,۵ مدال برنز) و بدست آوردن ۷ عنوان تیمی از مسابقات مختلف برای استان می باشد.

وی در ادامه گفت: همچنین هیات استان در زمینه آموزش نیز دوره مربیگری درجه ۳ پرورش اندام آقایان و بانوان را با استقبال ۱۹۲ نفر آقا و خانم برگزار نمود. اخیراً ۳سمینار آموزشی مربوط به کلاسهای مربیگری و در راستای ارتقا سطح علمی مربیان با حضور دکتر خواجه نعمت و با شرکت ۱۴۰نفر آقا و خانم برگزار گردید.تاريخ  ارسال:دوشنبه 13 دي 1395 - 10:05

کد:17100-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.