نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   دوشنبه 28 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام؛
برزگر رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر شد

مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان بوشهر روز گذشته 3 مرداد ماه با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و مدیر کل ورزش و جوانان برگزار و در نهایت سید منیب برزگر با اخذ 15 رای به مدت 4 سال سکان دار این هیات شد.
به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر؛ در مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان که پیش از ظهر روز گذشته 3 مرداد ماه با حضوررئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارگردید، سید منیب برزگر با 15 رای به مدت 4 سال ریاست این هیئت را عهده دارشد.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: استان بوشهر توانایی پرورش ورزشکارانی در رشته فیزیک را دارد و آنچه دغدغه مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام می باشد، بحث مکمل ها و پروتئین هایی است که در اختیار ورزشکار قرار می گیرد.

ناصر پورعلی فرد اضافه کرد: طی ابلاغیه ای که به ادارات کل ورزش و جوانان استان ها از سوی فدراسیون بدنسازی صورت گرفت، کلیه باشگاه های ورزشی می بایست جایگاهی برای فرضیه نماز طراحی کنند. همچنین در سر درب باشگا ها از ورزشکاران خارجی استفاده نشود و در سمینار های آموزشی هیئت های استانی نیز در بعد مبارزه با مواد مخدر گام بردارند.

وی در پایان سخنانش خاطرنشان کردک ورزشکارانی که بدون مجوز شورای برون مرزی و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به مسابقات بین المللی اعزام می شود مدال های آنها از لحاظ فدراسیون بی اعتبار است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در این آیین گفت: رشته بدنسازی و پرورش اندام در تمامی شهرستان های استان فعال است و در حال حاضر 79 باشگاه بدنسازی در سطح استان فعالیت می کنند.

احمد بهروزیانفرد تصریح کرد: بعد از رشته فوتبال رشته بدنسازی یکی از رشته های پر مخاطب است که ورزشکاران فعال زیادی دارد.

وی اذعان داشت: نظارت بر باشگاه های ورزشی از وظایف عمده اداره کل ورزش و جوانان استان و با توجه به دغدغه خانواده ها بر روی این رشته در زمینه های داورها و مکمل های ورزشی می بایست دقت عمل بیشتری روی عملکرد باشگاه ها از سوی هیئت بدنسازی و پرورش اندام صورت گیرد.

وی در پایان اظهار کرد: مهم ترین رکن اصلی هیئت های ورزشی استان در بعد آموزش می باشد که نیاز است بر اساس نیازها این دوره آموزشی بیشتر در سطح استان اجرا شود.

تاريخ  ارسال:دوشنبه 4 مرداد 1395 - 10:31

کد:2970-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.