نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   يكشنبه 3 تير 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مجمع عمومی و سالیانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان برگزار شد

مجمع عمومی و سالیانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مجمع عادی سالانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در محل اداره کل ورزش و جوانان این استان برگزار شد.

در این نشست که با حضور ناصر پورعلی فرد، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، سید ارسلان حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان و برخی از اعضای فدراسیون حضور داشتند، اعضا به بیان مشکلات موجود و همچنین بررسی تقویم ورزشی سال جاری و عملکرد سال گذشته پرداختند.

بررسی تقویم ورزشی در سال 95 و سمینارها و کلاس‌های آموزشی داوری و مربیگری نیز به تصویب اعضای مجمع رسید و مقرر شد تا مطابق زمان‌بندی صورت گرفته، طی سال جاری برگزار شود.

در این جلسه همچنین مهران زرگری رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان با دادن عملکرد یک سال گذشته این هیأت، مشکلات این رشته ورزشی در استان زنجان را نیز برای اعضای مجمع بازگو کرد.

گفتنی است، در این جلسه همچنین اعزام ورزشکاران به مسابقات آزاد جهانی با اصلاحاتی که در آئین‌نامه‌ صورت خواهد گرفت، تنها از طریق مجوز شورای برون مرزی کشور صورت بگیرد.

ناصر پورعلیفرد در حاشیه مجمع عادی سالیانه هیأت پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر تعداد بسیار زیادی باشگاه در رشته بدنسازی و پرورش اندام در کشور، مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به تعداد این باشگاه‌ها در کشور، گفت: در حدود 12 هزار باشگاه ورزشی در این رشته در کشور مشغول به فعالیت هستند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام تصریح کرد: همچنین افزون بر این تعداد، در حدود 2 هزار باشگاه نیز به صورت غیر رسمی و بدون مجوز درحال پیگیری است.

پورعلیفرد ادامه داد: خوشبختانه وزارت ورزش و دیگر عوامل بر اساس قانون ملزم کرده‌اند تا این باشگاه‌ها نیز یا مجوز کسب کنند و یا عدم این کار منجر به تعطیلی باشگاه خواهد شد.

وی با بیان اینکه تیم ایران در سال جاری نیز عناوین خوبی در مسابقات جهانی و آسیایی کسب کرده است، گفت: تیم ایران در مسابقات آسیایی چین در سال جاری موفق شد تا جایگاه خود را چون سالیان اخیر حفظ کند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ابراز کرد: در مسابقات جهانی اسپانیا تیم پرورش اندام ما قهرمان جهان و بادی کلاسیک نیز نایب قهرمان شده و در رشته فیزیک نیز اعزامی صورت نگرفته است.

پورعلیفرد در ادامه در رابطه با حضور بانوان در این رشته ورزشی، گفت: در این بخش فقط در بحث آموزش اقداماتی صورت می‌گیرد و مسابقاتی برگزار نمی‌شود.

وی با بیان اینکه قهرمانان که به مسابقات مورد تایید اعزام می‌شوند، تسهیلاتی داده می‌شود، اضافه کرد: افرادی که قانونمند اعزام شده و عناوین جهانی و آسیایی کسب کنند، در اولویت بکارگیری در وزارت ورزش و سایر دستگاه‌های دولتی هستند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بیان کرد: ارتقا در زمره قبول وظایف است و استان زنجان با توجه به کسب رتبه ششم خود تسهیلاتی را دریافت خواهد کرد.

پورعلیفرد با تأکید بر اینکه اگر درخواستی برای میزبانی زنجان باشد قطعا مورد بررسی قرار می‌گیرد، گفت: تامین خوابگاه و امکانات در مسابقات کشوری در زمره وظایف هیأت ایتان و اداره‌کل ورزش و جوانان است.

وی در رابطه با مصرف مواد مکمل در این رشته گفت: نظارت در این راستا بر عهده ما نیست و باید از داروخانه‌های مجاز تهیه شود.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: 360 باشگاه متخلف در این زمینه در سال گذشته پلمب شده‌اند.


همچنین مهران زرگری رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در مجمع عادی سالانه این هیات، اظهار کرد: فعالیت‌های هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان به صورت منظم در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته نیز این فعالیت‌ها ادامه پیدا کرده است، گفت: سال گذشته در بحث آموزش در این رشته ورزشی 9 برنامه برگزار شده است.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان در این رابطه تصریح کرد: این برنامه‌ها شامل برگزاری سمینارهای آموزشی کلاس‌های مربیگری و داوری در بخش بانوان و آقایان بوده است.
زرگری با بیان اینکه 12 هزار باشگاه در کل کشور در این رشته ورزشی فعالیت دارند، اضافه کرد: این موضوع نشان از ظرفیت‌ها و علاقه‌مندی به این ورزش حکایت دارد.

زرگری ادامه داد: در استان زنجان نیز این ورزش از ظرفیت و علاقه‌مندی بالایی برخوردار است و در همین راستا 100 باشگاه ورزشی در حال حاضر مشغول به فعالیت در این رشته ورزشی هستند.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان ابراز کرد: در بخش فرهنگی نیز با توجه به اهمیت موضوع فعالیت‌ها ادامه پیدا کرده و در سال گذشته هشت برنامه فرهنگی توسط اعضای هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان صورت گرفته است.

زرگری با تاکید بر اینکه شهدا در ایران از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند، افزود: حضور در مزار شهدای گمنام و مزار شهدای استان زنجان و همچنین برگزاری برنامه‌های فرهنگی در ایام ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و حضور در خانه سالمندان از جمله این برنامه‌ها بوده است.

مهران زرگری با بیان اینکه حضور در همایش باشگاه‌های استان زنجان که برای نخستین بار برگزار شده بود نیز از جمله دیگر فعالیت‌هایی بود که انجام شده، گفت: برگزاری نشست با مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان و همچنین حضور مستمر در شهرستان‌های تابعه استان از برنامه‌های دیگری بوده که اجرا شده است.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان تصریح کرد: سال گذشته در بخش اعزام به مسابقات قهرمانی کشوری، استان زنجان با اعزام به 6 دوره مسابقه، حضور خوبی داشته است.

زرگری به عناوین و مدال‌های کسب شده در این مسابقات اشاره کرد و افزود: کسب 16 کاپ قهرمانی و همچنین 84 مدال رنگارنگ و همچنین کسب یک مدال نقره جهانی نیز از افتخارات این رشته ورزشی در استان زنجان است.

وی اظهار کرد: با تلاش شبانه روزی اعضای هیأت، رتبه استان زنجان در این رشته ورزشی با 20 رتبه صعود در حال حاضر ششم کشوری است که به واقع جای تقدیر و قدردانی دارد.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان بیان کرد: در تلاش هستیم تا رتبه استان زنجان در سال جاری در بین سه استان برتر کشور قرار گیرد.

زرگری ادامه داد: از مردادماه سال جاری برنامه‌های هیأت به صورت مستمر و فعال‌تر از گذشته پیگیری خواهد شد.

وی در پایان سخنان خود با اشاره به شعار سال جاری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، خاطرنشان کرد: در راستای تأکیدات مقام معظم رهبری به این موضوع، تلاش شده تا هزینه‌های هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان به حداقل برسد.تاريخ  ارسال:چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 10:17

کد:2975-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.