نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   دوشنبه 28 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مجمع عمومی و سالیانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین برگزار شد

مجمع عمومی و سالیانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان قزوین با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.


به گزارش سایت فدرراسیون بدنسازی و پرورش اندام و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین؛ مجمع عمومی و سالیانه هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان با حضور ناصر پورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان؛عباس علایی مقدم معاون ورزشی اداره کل؛حسین مردعلی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان و سایر اعضای مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در ابتدای این مجمع،عباس علایی مقدم معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان؛ضمن اشاره به افتخارات کسب شده توسط ورزشکاران و قهرمانان این رشته ورزشی در سال گذشته و سالجاری اذعان داشت: رشته ورزشی بدنسازی و پرورش اندام با عنایت به اهمیت بسیار بالایی که در توسعه ورزش همگانی و قهرمانی دارد؛به لحاظ مسائل اجتماعی دیده نمی شود، اما باید روی این رشته به عنوان پایه ای برای دیگر رشته ها، حساب ویژه ای باز کرد.

وی با تاکید بر ایجاد فضای سالم ورزشی برای ورزشکاران این رشته، افزود: باید تلاش کرد تا با همکاری مدیران و مسئولین باشگاههای ورزشی استان ؛فضا برای سوء استفاده و فراهم شدن شرایط ناسالم جسمی فراهم نشود.وی ضمن اشاره به موفقیت های و افتخارات کسب شده توسط ورزشکاران و قهرمانان این رشته در میادین مهم جهانی و بین المللی،خواستار برنامه ریزی منسجم و دقیق هیات بدنسازی و پرورش اندام استان برای نیل به اهداف والای ورزش شد.

در ادامه؛ناصر پپورعلیفرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشورمان افزود: فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ایران از جمله فدراسیون هایی است که مشکل مالی ندارد و به نوعی مخارج خود را از طریق آموزش و برگزاری مسابقات کسب می کند.

پور علی فرد تاکید کرد: خوشبختانه فدراسیون پرورش اندام طی سال گذشته جایگاه خوبی را به خود اختصاص داد و همه دست اندرکاران در این رشته ورزشی با جدیت برای اعتلای این رشته ورزشی تلاش می کنند.

وی به بحث مهم فریضه نماز در باشگاهها اشاره کردو گفت: هیات های استانی به فرهنگ نماز در باشگاه ها اهمیت داده و از مدیران باشگاه بخواهند تا محلی برای این فریضه دینی واجب اختصاص دهند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام بر مبارزه با اعتیاد تاکید کردو گفت: در باشگاه ها بنرها و تراکت هایی با مضامین مبارزه با اعتیاد نصب شود و مضرات این بلای خانمان سوز به خوبی اطلاع رسانی شود.

پور علی فرد تاکید کرد: مربیان در کلاس های آموزشی مضرات اعتیاد را به خوبی تبیین کنند.وی با بیان اینکه رسانه ملی در زمینه پخش مسابقات پرورش اندام همکاری ندارد، افزود: باید این رشته ورزشی که طرفداران زیادی در بین جوانان دارد به خوبی اطلاع رسانی شود ولی رسانه ملی تمایلی به پخش رقابت های این رشته ندارد.

رئیس فدراسیون پرورش اندام با بیان اینکه بر اساس آمار غیر رسمی در حال حاضر نزدیک به ۱۴هزار باشگاه بدنسازی و پرورش اندام در کشور فعال است، افزود: طی چند سال اخیر رشته بدنسازی و پرورش اندام در ایران رو به رشد بوده ولی هنوز برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیاد وجود دارد.

پور علی فرد تصریح کرد: برای نخستین بار در مسابقات آسیایی پرورش اندام، رقابت های این رشته توسط رسانه ملی پخش شد ولی باید این مهم تقویت شود.

وی در خاتمه افزود: استان قزوین در سال گذشته افتخارات ارزشمندی را میادین مهم کسب نموده است و با همدلی و هماهنگی خوبی که در بین اعضای هیات وجود دارد؛افتخارات هیات بدنسازی و پرورش اندام استان در سالجاری افزایش خواهد یافت.

در ادامه؛سایر اعضای هیات به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص مسائل مختلف هیات پرداختند.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 6 مرداد 1395 - 10:41

کد:2977-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.