نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   يكشنبه 3 تير 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

زرگری: 201 مدال و جام قهرمانی حاصل چهار سال تلاش در هیات گذشته استان زنجان


رئیس جدید هیات بدنسازی و پرورش اندام استان زنجان گفت: حاصل تلاش این هیات در چهار سال گذشته 190 مدال و 11 جام قهرمانی در رقابتهای کشوری بود.

مهران زرگری در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در خصوص فعالیت های هبات در ایام دهه مبارک فجر اظهار کرد: در این ایام مبارک، علاوه برمسابقات پاورلیفتینگ ، پرس سینه با لوازم و مچ اندازی قهرمانی باشگاه های استان زنجان، رقابتهای پرورش اندام جهت انتخاب برترین ها به منظور اعزام به رقابتهای این رشته نیز برگزار خواهد شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام زنجان افزود: در سالهای اخیر متاسفانه نتوانسته ایم با توجه به پتانسیل موجود در استان پیشرفت خوبی در رشته پرورش اندام داشته باشیم، اما در چهار سال گذشته استان زنجان موفق شد در رشته های پاورلیفتینگ و پرس سینه یک عنوان سومی آسیا، 190 مدال کشوری و 11 کاپ کشوری بدست آورد.

مهران زرگری در پاسخ به این سوال که برنامه های استان در راستای قهرمان پروری چیست، عنوان کرد: برای رشد، شکوفایی و پویایی این رشته ورزشی برنامه های زیادی را پیش بینی کردیه ایم. برنامه ریزی اصلی مان استعدادیابیو سرمایه گذاری هر چه بهتر و بیشتر در رشته پرورش اندام خواهدبود. تا پرورش اندام استان زنجان نیز همانند پاورلیفتینگ و پرس سینه در سطح کشور جایگاه خود را پیدا کند.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام زنجان با اشاره به این مطلب که اخلاق ورزشی در این رشته بسیار مهم است و باید رعایت شود، افزود: تعامل سازنده و کارآمد با فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان استان و زیر مجموعه ها حایز اهمیت می باشد و در بحث آموزش باید همگام با علم روز پیش برویم و برگزاری کلاس های آموزشی را در تمام سطوح از اولویتهای این هیات خواهد بود

مهران زرگری در پاسخ به این سوال که چه راهکاری برای ورزش سالم بدون دوپینگ دارید، خاطر نشان کرد: در این خصوص برنامه های علمی- فرهنگی متعددی خواهیم داشت. برگزاری سمینارهای متعدد پیرامون عوارض استفاده داروهای نیرو زا نمونه ی کوچکی از کارهای ما در این زمینه خواهد بود.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام زنجان اظهار کرد: نظارت دقیق بر عملکرد باشگاه ها و مربیان از دیگر برنامه های استان است و برای اینکه این نظارت با موفقیت همراه باشد فقط هیأت مسئول نیست و اداره کل ورزش و جوانان هم باید جدی تر این مسئله را بررسی کند.

تاريخ  ارسال:شنبه 4 بهمن 1393 - 10:47

کد:308-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.