نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   چهارشنبه 30 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

زرگری: 1500 بانوی ورزشکار در باشگاه های بدنسازی زنجان فعالیت دارند

رئیس هیئت ورزش پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان گفت: با هدف فراگیر شدن بیش از پیش این رشته ورزشی نائب رئیس بانوان را منصوب می کنیم.

به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام مهران زرگری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان استقبال قابل توجه بانوان زنجانی از رشته‌های پرورش اندام و بدنسازی اظهار داشت: در حال حاضر 30 باشگاه استان زنجان در زمینه پرورش اندام بانوان فعالیت دارند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بانوان زنجانی در رشته پرورش اندام فعالیت قابل توجهی دارند و در همین راستا انتخاب نائب رئیس برای این هیئت ضروری به نظر می‌رسد.

زرگری با اشاره به اینکه انتخاب نایب رئیس و دبیر هیئت بانوان رشته ورزشی پرورش اندام با هدف فراگیر شدن بیش از پیش این رشته ورزشی در استان زنجان انجام می‌شود، افزود: مراسم انتخاب نایب رئیس و دبیر هیئت بانوان رشته ورزشی پرورش اندام استان زنجان جمعه هشتم اسفندماه برگزار می‌شود.

رئیس هیئت ورزش پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان ادامه داد: سکینه نصر و مریم خلفی به ترتیب به عنوان نایب رئیس و دبیر بانوان هیئت ورزش پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان انتخاب شده و سعی بر این بوده که از همکاری پیشکسوتان و جوانان به طور همسان استفاده شود.

وی از برگزاری مراسم معارفه این افراد در روز جمعه 9 صبح در سالن کنفرانس مجموعه ورزشی انقلاب زنجان خبر داد و گفت: هیئت استان زنجان به عنوان چهارمین استان کشور این انتخابات را انجام داده است.

زرگری با اشاره به اینکه کار با دستگاه در رشته بدنسازی قبلا توسط هیئت‌های همگانی پیگیری و مدیریت می‌‌شد، خاطر نشان کرد: امیدواریم با همکاری و فعالیت نائب رئیس و کادر منسجم در هیئت بدنسازی استان شاهد مدیریت این رشته توسط این هیئت باشیم.

گفتنی است مراسم معارفه نایب رئیس و دبیر بانوان هیئت ورزش پرورش اندام و بدنسازی استان زنجان با حضور مدیران باشگاه‌ها و مربیان زن باشگاه‌های بدنسازی زنجان برگزار خواهد شد.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 6 اسفند 1393 - 10:42

کد:380-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.