سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   سه شنبه 4 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

ارجمند: با باشگاه های متخلف برخورد می شود

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: با توجه به برگزاری جلسات متعدد با حوزه تعزیرات حکومتی مقرر گردید باشگاه هایی که خارج از قوانین مصوب فعالیت می کنند پلمب و یا جریمه شوند.

آیت ارجمند در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام اظهار کرد: طی نشستی که با حوزه تعزیرات حکومتی استان داشتیم، مقرر گردید با باشگاه هایی که مجوز فعالیت ندارند، به فروش مکمل ها می پردازند و هزینه ثبت نام باشگاه ها را در معرض دید قرار نداده اند به شدت برخورد شود.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویر احمد ادامه داد: در همین راستا طی هفته گذشته 3 باشگاه بدنسازی و پرورش اندام که فاقد مجوز فعالیت بودند پلمب و باشگاه هایی که خارج از نرخ مصوب، شهریه دریافت می کردند، جریمه شدند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویر احمد در چهار چوب قانون مشغول به فعالیت هستند و حق فروش هیچ گونه مکملی را ندارند.

ارجمند با اشاره به این موضوع که بر اساس کمیسیون ماده 5 استان، فعالیت بانوان در باشگاه های بدنسازی ممنوع اعلام شد، افزود: در تلاش هستیم طی مکاتباتی که با رئیس فدراسیون و معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان داشتیم فضای مناسبی را برای فعالیت بانوان استان فراهم سازیم.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویر احمد ادامه داد: به همین منظور در جلسه ای با حضور اعضاء هیات استان، سیده نجمه عبداله پور را به عنوان نائب رئیس بانوان منصوب و معرفی شد.

آیت ارجمند در خصوص برنامه های آموزشی استان تصریح کرد: در نظر داریم برای اولین بار در سطح استان دوره مربیگری درجه 2 و داوری درجه 3 پرورش اندام برای آقایان برگزار کنیم. همچنین دوره های مربیگری درجه 3 بانوان و آقایان و سمینارهای تغذیه نیز برگزار شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کهگیلویه بویر احمد امسال هم میزبان مسابقات داخلی می شود، گفت: برای میزبانی دومین دوره مسابقات قهرمانی کشور فیزیک اعلام آمادگی کرده ایم و با رئیس فدراسیون صحبت های مقدماتی شده است.

رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان کهگیلویه و بویر احمد در پایان تصریح کرد: از زمانی که ناصر پورعلی فرد سکان هدایت فدراسیون را در دست گرفته است، فدراسیون جان تازه ای گرفته و در سطح جهانی نیز موفقیت های چشمگیری بدست آمد و جا دارد از تمام زحمات و دلسوزی های وی تشکر و قدرانی کنم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 27 ارديبهشت 1394 - 15:29

کد:496-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.