سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام؛
بکائیان رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی شد

مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان خراسان رضوی ظهر امروز 19 مرداد ماه با حضور رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام و مدیر کل ورزش و جوانان استان برگزار و در نهایت مهدی بکائیان با کسب اکثریت آرا مجمع به مدت 4 سال سکان دار این هیات شد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، ظهر امروز مجمع انتخابی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با حضور 16 عضو از 17 عضو مجمع انتخابی از جمله ناصر پورعلی فرد رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران، کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، هوشنگ ولی پور معاون توسعه امور ورزش، نماینده ورزشکاران، داوران، مربیان، باشگاه‌ها و شهرستان‌ها در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی برگزار شد.

در این مجمع مهدی بکاییان و سید عماد محمدزاده به عنوان کاندید حضور داشتند که عماد محمدزاده پیش از رای گیری به نفع مهدی بکاییان انصراف داد.

پس از اخذ رای از اعضای مجمع محمد بکاییان توانست با کسب 16 رای از 16 رای ماخوذه به مدت 4 سال به عنوان رئیس هیات بدنسازی و پروش اندام خراسان رضوی انتخاب شد. وی پیش از این سرپرستی این هیات را برعهده داشت.


*پورعلی‌فرد: نظارت بر باشگاه‌ها در خراسان رضوی مطابق با استاندارد کشور است

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: روند باشگاه داری در خراسان رضوی شرایط خوبی دارد.

ناصر پورعلی‌فرد اظهار کرد: استان خراسان رضوی جذابیت‌های بسیاری دارد که توجه مدیران را به این استان دو برابر می‌کند، رشته بدنسازی و پرورش اندام در خراسان رضوی شرایط خوبی دارد و اداره کل ورزش و جوانان این استان این هیات را در رده برترین هیات‌های خود قرار می‌دهند.

وی افزود: باید 17 مردادماه را به همه خبرنگاران تبریک گفت، رسانه‌ها نقش مهمی در انتقال اطلاعات درست مربوط به رشته بدنسازی و پرورش اندام به جامعه را دارند، وظیفه ما قهرمان پروری و ایجاد باشگاه‌های سالم است که رسانه‌ها می‌توانند در تحقق فرهنگ سازی در این زمینه تاثیر گذار باشند.

رئیس فدراسیون بدنسازی خاطرنشان کرد: 12 هزار باشگاه سازماندهی شده و روزانه یک میلیون ورزشکار سازمان یافته مشغول به فعالیت در این رشته ورزشی هستند که این جامعه آماری نیاز به توجه و همچنین انجام اقدامات فرهنگی در کنار ورزش است، وجود این تعداد ورزشکار در این رشته نشان می‌دهد که ما شرایط و انضباط خوبی در باشگاه‌های بدنسازی کشورمان برقرار کرده‌ایم.

پورعلی فرد خاطرنشان کرد: برخی مسائل فرهنگی باید در باشگاه‌های به دقت پیگیری شود، بارها دیده شده که هنگام اذان صدای موسیقی در باشگاه با صدای بلند در حال پخش است و یا ورزشکاران این رشته در اجتماع پوشش مناسبی برای خود انتخاب نمی‌کنند که همه این موارد شایسته دین و فرهنگ ما نیست.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی توجه خوبی به این رشته دارند، ما در سطح کلان باید در کنار آگاهی بخشی به ورزشکاران در خصوص مکمل‌ها به مباحث فرهنگی توجه کنیم ورزشکاران این رشته باید در کنار پرورش جسمانی به پرورش روحی و اخلاقی خود توجه داشته باشند.

*صبوریان: باشگاه‌های ورزشی باید به ایجاد پیوست فرهنگی توجه کنند

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه‌های ورزشی استان خراسان رضوی باید به مباحث فرهنگی و ایجاد پیوست فرهنگی توجه کنند.

کوروش صبوریان مدیر کل ورزش و جوانان استان خراسان رضوی اذعان داشت: رشته بدنسازی و پرورش اندام یکی از رشته‌های پرطرفدار کشور ماست و جوانان و نوجوانان ما در مقاطع مختلفی در این رشته حضور پیدا می‌کنند، همین امر ظرفیت بسیاری را ایجاد می‌کند که مدیران باید به آن توجه کنند.

وی افزود: بیش از 50 درصد آمار باشگاه‌های ما مربوط به رشته بدنسازی است باید از این ظرفیت‌ها فدراسیون و هیات خراسان رضوی در ابعاد مختلف قهرمانی و همگانی و همچنین مواردی که برای ما در سال 95 به عنوان یک الزام است و آن هم ایجاد پیوستی فرهنگی در باشگاه‌هاست، بدنسازی در این زمینه قطعا می‌تواند اقدامات خوبی انجام دهد.

صبوریان خاطرنشان کرد: ورزشکاران این رشته نیاز به رژیم و مکمل‌های خاصی دارند، لذا باید در این حوزه به سلامت جسمی و روانی بسیار توجه شود و نظارت در این بخش بسیار دقیق باشد، ما تلاش می‌کنیم که قهرمانان را همواره در سلامت جسمی و روحی کامل قرار دهیم اما در این رشته تهدیدات کمی بیشتر است.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: باشگاه‌های بدنسازی استان قوانین و استاندارد‌ها را رعایت می‌کنند و تا به حال دیده نشده که باشگاهی تخلفی در حوزه مکمل‌ها داشته باشد شاید در برخی موارد اشتباهاتی صورت گیرد اما در مجموع طبق نظارت‌ها باشگاه‌های خراسان رضوی سلامت جسمی و روانی ورزشکاران را اولویت خود می‌دانند.

*بوکائئیان: آرامش و همدلی تنها را برای رشد و پیشرفت بدنسازی و پرورش اندام

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی با همدلی و آرامش خانواده خود می‌تواند موفقیت‌های بسیاری کسب کند.

مهدی بکاییان که توانست با کسب اکثریت آرا به مدت 4 سال رئیس این هیات شود، اظهار کرد: در دوره سرپرستی توانستیم اقداماتی در راستای ایجاد نظم و ثبات در هیات انجام دهیم و بهترین دستاورد ما ایجاد آرامش فعلی در هیات بود.

وی ادامه داد: هچنین تعامل خوبی با رئیس فدراسیون در این مدت برقرار شد که نتیجه آن به سود ورزشکاران و تحقق اهداف هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی بود.

رئیس جدید هیات خاطرنشان کرد: تعامل و همکاری خوبی با اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی وجود دارد، همچنین ما با توجه به نیاز این رشته تلاش کردیم تا با هیات پزشکی ورزشی تعامل و نزدیکی خوبی برقرار کنیم.

بکاییان خاطرنشان کرد: نمایندگان هیات به طور منظم به باشگاه‌ها سرکشی می‌کنند و تلاش دارند تا مجموع فعالیت باشگاه‌ها را با توجه به استاندارد‌ها زیر نظر بگیریم، همچنین تلاش شده تا تعامل و فضای خوبی را با دانشگاه‌ها به وجود بیاوریم زیرا عمده مخاطبان ما از قشر جوان هستند و از این طریق می‌توانیم اطلاعات مورد نیاز این رشته را اطلاع رسانی کنیم.


تاريخ  ارسال:سه شنبه 19 مرداد 1395 - 14:22

کد:4984-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.