سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   يكشنبه 28 آبان 1396

   کلام روز

امام صادق (ع):
سه چیز دوستی را به دنبال دارد: دین، فروتنی، بذل و بخشش.


   ارتباط



ارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام



   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه





   پیوندهای مرتبط




   آمار سایت


  

قهرمانان فیزیک، بادی کلاسک و پرورش اندام اصفهان معرفی شدند

مسابقات بزرگ فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام قهرمانی باشگاههای استان اصفهان (جام استاد جلال سمرقندی) پس از دوروز رقابت مهیج با معرفی نفرات برتر در سالن پیروزی به کار خود پایان داد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان اصفهان، در این دوره از رقابتها که از عصر پنجشنبه آغاز شد ابتدا ورزشکاران رشته پرورش اندام در رده های پیشکسوتان، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند .

اما روز دوم مسابقات و آغاز رقابت مهیج فیزیک انبوه تماشاگران را روانه تالار پیروزی اصفهان کرد و افراد در چهار رده با هم به رقابت پرداختند .

پس از رقابتهای فیزیک ورزشکاران بادی کلاسیک نیز با آمدن به روی سن برای حاضرین در سالن عرض اندام کردند .

از حاشیه های روز دوم نیز میتوان به حضور رییس و اعضا شورای اسلامی شهر و شهردار اصفهان، رییس بازرسی استانداری و جمعی دیگر از مسئولین اشاره نمود که این امر سبب دلگرمی ورزشکاران رشته های فیزیک، بادی کلاسیک و پرورش اندام و اعضا هیات برای برگزاری بهتر مسابقات میشود .

همچنین با حضور مسئولین حاضر در محل برگزاری مسابقات از استاد جلال سمر قندی (پدر شهید و قهرمان اسبق پرورش اندام )و استاد سعید بیضاوی پیشکسوت پرورش اندام کشور تجلیل به عمل آمد .

سطح کیفی برگزاری این دوره از مسابقات نیز نسبت به دوره های پیشین از سطح بالاتری برخوردار بود .

همچنین در پایان به نفرات برتر حکم و مدال قهرمانی و به تیمهای برتر کاپ اهدا گردید.

نتایج انفرادی و تیمی در رده ها و رشته های مختلف به شرح زیر است

***نتایج پرورش اندام پیشکسوتان مستر یک
نفر اول: فردین مردانی
نفر دوم: هادی صالحی
نفرسوم: حمید یوسفی نیا

***نتایج پرورش اندام پیشکسوتان مستر دو
نفر اول:شهاب خسروی
نفردوم: سید بهرام صالحی
نفر سوم: ناصر روح نواز

***نتایج پرورش اندام پیشکسوتان مستر سه
نفراول: محمدرضا طلاکوب
نفردوم: حسن گودرزی

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 65
نفر اول: سجاد سلیمی
نفردوم: آرمان بهزاد فر
نفر سوم: احمد شیروانی

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن70
نفراول: یوسف سلطانی
نفردوم: سعید قاسمی
نفرسوم: محمد اصغرزاده

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 75
نفر اول: اسماعیل سبزواری
نفردوم: اسحاق سلیمانیان
نفرسوم: مهدی عسگری

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن80
نفر اول: عادل منظری
نفردوم: حمید جعفری
نفرسوم: مهرشاد آرجین

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 85
نفراول: محمدحسن سعیدی زاده
نفردوم: محمدهادی وطنی
نفرسوم: سیروس احمدی

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 90
نفرلول: علیرضا شریفی
نفر دوم: فرشید جعفری
نفر سوم: سعید عباسپور

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 95
نفراول: مرتضی کثیری جزی
نفردوم: مهدی مظاهری فر
نفر سوم: علی برزگران

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 100
نفر اول: سید مسعود عابدی
نفردوم: روح اله رامیار
نفر سوم: حسین موذنی

***نتایج پرورش اندام رده بزرگسالان وزن 100+
نفر اول :امیر حسین عباد سیچانی
نفر دوم:رسول قادری منش
نفر سوم :اسماعیل احمدی

***نتایج پرورش اندام جوانان وزن 75-
نفر اول: حمید رجبی
نفر دوم: نوید دهقانی
نفر سوم: بهنام خانی

***نتایج پرورش اندام جوانان وزن 75+
نفر اول: اکبر میرزا علیان
نفردوم: علی چیانی
نفرسوم: محمدرضا آدمی دهکردی

***نتایج بادی کلاسیک رده 168
نفر اول: داوود خلیلیان
نفر دوم: علیرضا کریمی

***نتایج بادی کلاسیک رده 171
نفر اول: مهدی وزیریه
نفر دوم: پویا جعفری پور
نفرسوم: حامد مایلی

***نتایج بادی کلاسیک رده 175
نفر اول: سیدعلی مصطفوی
نفردوم: حامد فخری نیا
نفرسوم: ارسلان اعتمادی
***نتایج بادی کلاسیک رده 180
نفر اول : امین سلطانی
نفردوم: حبیب امکانیان
نفرسوم: اسحاق اسحاقی

***نتایج بادی کلاسیک رده 180+
نفر اول : حمید علامی
نفردوم:حسین آقاگری
نفرسوم: وحید عسگریان

***نتایج فیزیک دسته قدی 170
نفر اول: مهدی سلطانی
نفردوم: مجید فضل الهی
نفر سوم: بهنام سبکتگین

***نتایج فیزیک دسته قدی174
نفراول: علیرضا برادران
نفردوم: فرشید توکلی
نفرسوم: منصور بنیادی

***نتایج فیزیک دسته قدی 178
نفر اول: امین ظهرابی
نفردوم: محمدرضا خفیج
نفرسوم: وحید عظیمی

***نتایج فیزیک رده178+
نفر اول: اصلان مرتضوی
نفردوم: محمد آرین
نفر سوم: مسعود دوامی

***نتایج تیمی فیزیک
مقام اول : باشگاه کلاسیک
مقام دوم:باشگاه کمند
مقام سوم:باشگاه کاوه آهنگر


***نتایج تیمی بادی کلاسیک
مقام اول :باشگاه مردان طلایی
مقام دوم:باشگاه پارتاوا
مقام سوم:باشگاه کلاسیک

***نتیجه تیمی مسابقات پرورش اندام بزرگسالان
مقام اول باشگاه کلاسیک
مقام دوم : باشگاه کمند
مقام سوم :باشگاه مردان آریایی






تاريخ  ارسال:يكشنبه 31 مرداد 1395 - 09:31

کد:4989-1396


   منو

   سامانه ثبت نام



   گزارش تصویری



 آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعه



لیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانین



کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.