نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   پنجشنبه 31 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

پورعلی‌فرد: اتفاق خاصی رخ ندهد، قهرمانی آسیا را تکرار می‌کنیم

رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا دست پیدا خواهیم کرد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ناصر پورعلی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط کنونی تیم ملی پرورش اندام ایران اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا اظهار داشت: طی گزارشاتی که به دستم رسیده، شرایط تیم نسبت به هفته‌های گذشته بسیار بهتر شده است و ملی‌پوشان به آمادگی کاملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا رسیده‌اند.

وی ادامه داد: تیم ملی‌ کشورمان بامداد روز چهارشنبه به مسابقات اعزام می‌شود و تا آن روز تمامی ملی‌پوشان در اردوی تیم ملی که هم اکنون در آکادمی ملی المپیک در حال پیگیری باقی خواهند ماند؛ ضمن اینکه تا آن روز مربیان تیم ملی بالای سر بچه‌ها خواهند ماند.

رئیس فدراسیون بدنسازی و پروش‌اندام ایران گفت: در برخی از اوزان، نیروهای جدیدی را به همراه خود خواهیم برد. به امید خدا اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قهرمانی دوره گذشته خود را تکرار خواهیم کرد. به خوبی می‌دانیم که حریفان ما بیکار ننشسته‌اند و تلاش‌های زیادی برای جلوگیری از قهرمانی ما خواهند کرد.

وی در مورد بحث حضور نفرات جدید در ترکیب تیم ملی، خاطرنشان کرد: از این موضوع استقبال می‌کنیم چراکه قهرمانان کشورمان می‌‎دانند، پشت سرشان نفرات بسیار خوبی قرار دارند. ضمن اینکه نفرات جدید پشتوانه‌های مناسبی برای این رشته ورزشی در آینده خواهند بود. در واقع این به نوعی استعدادپروری است.

پورعلی‌فرد در خصوص کم تجربه بودن تیم اعزامی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا،‌ گفت: مربیان تیم ملی، داوران ، اعضای کمیته ضمن هماهنگی با مدیر تیم‌های ملی در اردوی تیم حاضر شده و به این ورزشکاران در بحث‌های روحی روانی، داوری و فیگورگیری کمک می‌کنند تا رفع ایراد شده و تیم با آمادگی کامل به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شود.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 12 خرداد 1394 - 11:19

کد:520-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.