نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   چهارشنبه 30 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

اکبری مطلق: بجنورد میزبان مسابقات مچ اندازی قهرمانی کشور شد

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی گفت: مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور در دو بخش راست و چپ دست در 3 رده سنی به میزبانی بجنورد برگزار می شود.امین اکبری مطلق ضمن اعلام خبر فوق به سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، اظهار کرد: با انتصاب نائب رئیس بانوان هیات خراسان شمالی، علاوه فعالیت های آموزشی و برگزار دوره های مربیگری، برای اولین بار مسابقات مچ اندازی بانوان را برگزار کردیم.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان شمالی افزود: بیشتر استعداد های خراسان شمالی در مچ اندازی و پاورلیفتینگ است و برای حمایت از علاقمندان و استعدادهای شناخته شده ی این رشته، سالنی را آماده و تجهیز کردیم تا مشکلی برای تمرین کردن این افراد وجود نداشته باشد.

اکبری مطلق با اشاره به این موضوع که در سطح استان 50 سالن بدنسازی وجود دارد و هیچ یک از رشته های ورزشی این تعداد سالن را د راختیار ندارند، اذعان داشت: با توجه به علاقمندی جوانان به این رشته و نگرانی خانواده ها از وجود افراد سودجو، در حال آماده سازی مرکزی تحت نظر معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان هستیم تا دانش علمی لازم را در اختیار ورزشکاران و خانواده ها قرار بگیرد تا شناخت کافی از انواع مکمل ها را بدست آورند و از نگرانی هایشان کاسته شود.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: متاسفانه برخی نگاه منفی به رشته بدنسازی دارند در حالی که این رشته ورزشی بر سلامت جسم و روح تاکید دارد که باید این امر را به کمک ارباب جراید و کارشناسان علوم ورزشی و تغذیه اشائه دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پاورلیفتینگ و مچ اندازی جزء رشته هایی هستند که جنبه عمومی دارند و با اقبال عمومی چشمگیری هم مواجهه است. کمیته همگانی ما مسابقات متعددی در سطوح مختلف اجتماعی برگزار می کند و هفته اول مرداد ماه هم در یکی از پارک های مرکز استان مسابقه عمومی مچ اندازی برگزار می کنیم.

تاريخ  ارسال:سه شنبه 23 تير 1394 - 13:41

کد:578-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.