نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   سه شنبه 20 آذر 1397

   کلام روز

حضرت محمد (ص):
كسي كه از خدا طلب خير مي‌كند حيران نمي‌شود و كسي كه در كارها با مردم مشورت مي‌كند پشيمان نمي‌شود.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کمیته آموزش


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

برترین های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک استان گیلان

مسابقات انتخابی پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی استان گیلان با شرکت بیش از یکصد و پنجاه ورزشکار در سالن 6000 نفری رشت برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، در پایان این رفابتها در رده سنی جوانان در -75 کیلوگرم پدرام زمانی از رشت و در +75کیلو گرم محمد راد از خادم رشت به مقام اول اوزان خود دست یافتند.

در رده سنی بزرگسالان در 60 کیلوگرم رضا قامتی از آریان رشت ، 65 کیلوگرم حامدجامعی از ستارگان کلاچای ، 70 کیلوگرم سید محسن سبز از آریان رشت، 75 کیلوگرم نادر رستمی از هیات تالش، 80 کیلوگرم هادی تیموری از رحیمیان رشت، 85 کیلوگرم علی حا جی پور از رویین تن پیر بازار، 90 کیلوگرم مهدی دخت کاظم از رشت ، 95 کیلوگرم محمد مراد نیا از راد گلاچای ، 100 کیلوگرم مجید تقی زاده از راد کلاچای و در +100 کیلوگرم حسن پور هادی از صومعه سرا مقام نخست اوزان خود را بدست آورند.

در رده سنی پیشکسوتان 40 تا 49 سال در 70- کیلوگرم محمد رضا نوشی روان از ستاره گلسار رشت در 80- کیلوگرم حسن فیروزی از رحیمیان رشت در 90- کیلوگرم نوروز دهقان از آب و برق رشت در 90+ کیلوگرم فرهاد غلامی از المپیک صومعه سرا به مقام قهرمانی رسیدند در رده سنی 50 تا 59 سال پیشکسوتان در 80+ کیلوگرم فریدون موقتی مقدم از ستاره گلسار رشت و در رده سنی آزاد 60 سال پیشکسوتان محمد رسول نطاق بافکر در سکوی قهرمانی قرار گرفتند.

در مسابقات فیزیک در گروه قدی 172- سانتیمتر مصطفی فاضلی از باشگاه مجید ذات پرور رشت در گروه قدی 174 سانتیمتر علی کرمی طالقانی از ذات پرور رشت در گروه قدی 178 سانتیمتر عرفان عبادی از باشکاه مجید ذات پرور رشت در گروه قدی 181 سانتیمتر بهروز دلاوری از نامجو انزلی در 181+ سانتیمتر محمد رضا فقیهی از باشگاه مجید ذات پرور رشت به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

در رقابتهای بادی کلاسیک در گروه قدی 168 سانتیمتر سینا فلاح چی جلالی از اسطوره رشت، در گروه قدی 171 سانتیمتر رضا رشایی میانده از ستارگان کلاچای، در گروه قدی تا 175 سانتیمتر امیر حسنی پور فلاح از محمد ذات پرور رشت، در گروه قدی تا 180 سانتیمتر سید حسن سبزی کهنه سری از آریان رشت و در گروه قدی بالای 180 سانتیمتر مهدی سلیم رخ دهبند از رحیمیان رشت به مدال طلا و سکوی قهرمانی دست یافتند.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 1 شهريور 1394 - 15:59

کد:640-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

جوانمرد عضو جدید هیات رئیسه فدراسیون شد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نصیبی: با فعالیت های موازی برخورد می کنیم!


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.