سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   پنجشنبه 2 شهريور 1396

   کلام روز

امام هادی (ع):
افسوس کوتاهی کارهای گذشته را با تلاش در آینده جبران کنید.


   ارتباط



ارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام



   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگری



فرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه





   پیوندهای مرتبط




   آمار سایت


  

جهت اعزام به پیکارهای قاره ای ازبکستان؛
برترین های پاورلیفتینگ باشگاه های کشور شناخته شدند

مسابقات پاورلیفتینگ بدون لوازم قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم اعزامی به مسابقات آسیایی 2015 ازبکستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، این مسابقات طی روزهای 17 لغایت 20 مهر ماه در محل مجموعه ورزشی مادران و کودکان بعثت تهران در 4 رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان پیگیری شد و در نهایت برترین ها به شرح ذیل معرفی شدند.

***رده سنی نوجوانان
*53 کیلو گرم
نیما یاراحمدی- هیأت اصفهان
امیررضا غضنفرپور- ایرانیان سیرجان

***رده سنی جوانان
*53 کیلو گرم
پوریا دلاوری- کردستان
بهنام دستاور- هیات زنجان

*59 کیلو گرم
میثم آذرشب- هیات زنجان
بهرام هادی پور- اکسیژن یاسوج
مفتاح رمضانی- باشگاه پهلوان تختی

*66 کیلوگرم
عبدالله عمادی- هرمزگان
بهروز شکری- هیات زنجان
محسن سهرابی- ارومیه

*74 کیلو گرم
کیان رحمتی- پاور اسپرت
علیرضا کاوری- هیات اصفهان
سروش سلطانی- پاور اسپرت

*83 کیلو گرم
امیررضا خلیلی- هیأت لرستان
مهدی علینقیان- هیأت اصفهان
امیر شرفلی- شهرداری ساوه


*93 کیلو گرم
شهاب نامجو- هیأت اصفهان
مهدی رضوی- باشگاه پارت
سجاد رویاوی- هیات زنجان

*105 کیلوگرم
امین محمد حسن زاده- هیأت زنجان
ابراهیم شعمه- چهارمحال و بختیاری
میر امیر رشیدی- پیشگامان سراب

*120 کیلوگرم
حسین سلطان میرزایی- تربت جام
مسعود احمدی- تهران
یونس خدادادی- ایلام


*+120 کیلوگرم
محمدحسام تجدد- هیأت اصفهان
نیروان طیبی زاده- تهران
علیرضا طلاپور- هیات سیرجان




***رده سنی بزرگسالان
*59 کیلوگرم
آرمان دل زنده- کرمان
محسن محمدپور- نیرو زمینی
مهرداد ظفری- اصفهان

*66 کیلوگرم
مجید گلزاری- کرمان
یونس محمدی- نیرو زمینی
پیمان عطایی- خراسان رضوی

*74 کیلوگرم
داوود خزاعلی- نیرو زمینی
پدرام کرم سیما- نیرو زمینی
سجاد صفری- کرمانشاه

*83 کیلو گرم
سعید شریفی- هیأت اصفهان
علی براتی- کهگیلویه و بویراحمد
علی سلیمانی- نیرو زمینی

*93 کیلوگرم
ساسان مسیبی- هیأت اصفهان
محمدرضا برخوردار- قم
حامد فرجام- اصفهان

*105 کیلو گرم
نصیر امینی- کرمانشاه
مصطفی رنجبر- نیرو زمینی
علی جهانشایی- نیرو زمینی

*120 کیلوگرم
حمیدرضا کاظمی- قزوین
مهدی رمضانی- قزوین
محمد عباسیان- اصفهان

*+120 کیلو گرم
شهرام ساکی- نیرو زمینی الف
امیر توکلی- سمنان
مرتضی خسروی طناک- خراسان جنوبی

***رده سنی پیشکسوتان
***مستر یک
*66 کیلو گرم
1/حمیدرضا جلیلی- تهران 2/حسین علی دیانت- هیأت اصفهان 3/سید محمدحسن حسینی- هیأت زنجان

*74 کیلوگرم
1/محمدعلی سرمد احمدی- تربیت جام 2/اشکان کلانتری- شهید هرمی بوشهر 3/محمدتقی سرسخت- تربت جام

*83 کیلو گرم
1/علی هاشمی- هیأت اصفهان 2/رستم حسین زاده- نسیم شهر 3/فریدون رمضانی- هیأت زنجان

*93 کیلوگرم
1/جهانگیر بختیاری- هیأت ایلام 2/اصغر کشوری- هیأت اصفهان 3/اکبر ارزنقی- ذولفقار میانه

*105 کیلو گرم
1/حسین شهبازی- هیات لرستان 2/سید احمد نژاد نهمیری- مازندارن 3/عباس کمالی مهر- باشگاه شهاب

*120 کیلوگرم
1/ بهروز حیدریان- هیأت اصفهان 2/رسول امینی- هیأت اصفهان

*+120 کیلوگرم
1/مرتضی فرهی- هیأت زنجان 2/سید مرتضی وهاب زاده- پیشگامان

***مستر 2
*59 کیلوگرم
1/داوود خلیل زاده- هیأت زنجان 2/محمدنبی محمودی- تهران

*74 کیلوگرم
1/کریم گرشاسبی- اصفهان 2/سعید حیدری نژاد- هیأت اصفهان 3/حسن فولادی- انفرادی

*83 کیلوگرم
1/محسن انصاری- کردستان 2/محمود کریمی- هیأت اصفهان 3/رامتین علی پور- هیأت زنجان A

*93 کیلوگرم
1/محمدحسین کمانی- زنجان 2/نادر جعفری نمین- هیأت اصفهان 3/ابراهیم کمانی- باشگاه کمانی

*105 کیلوگرم
1/محمدرضا مقیمی نژاد- زنجان

*120 کیلو گرم
1/مظفر نعمتی- زنجان

*+120 کیلوگرم
1/حسن عرفانی- زنجان 2/کوروش بیانی سامانی- چهارمحال و بختیاری

***مستر 3
*59 کیلوگرم
1/اکبر رشیدی پور- قم 2/حسین خلیل زاده- هیأت زنجان

*74 کیلوگرم
1/عباسعلی پناهی- هیأت اصفهان 2/اردشیر همدانیان- هیات زنجان

*83 کیوگرم
1/حسین سرشار- هیأت زنجان 2/مهرعلی مردانی- چهارمحال و بختیاری 3/مسعود بیابانی- کردستان

*93 کیلوگرم
1/جبارعلی حاجی قابزاده- ارومیه

*120 کیلوگرم
1/حسین میرشکاری- هیأت زنجان 2/رحمان ابوبکری- ارومیه

***مستر 4
*66 کیلوگرم
1/بنیادعلی حیدری- هیأت زنجان

*74 کیلوگرم
1/منوچهر سرفراز- گیلان

*83 کیلوگرم
1/حسین میره کی- کردستان

*93 کیلوگرم
1/قربانعلی نخشینه- زنجان


گفتنی است، نفرات اول تا سوم تمام رده های سنی به اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند تا تست دوپینگ و رکورد گیری انجام شود و ترکیب نهایی تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیای ازبکستان مشخص گردد.



تاريخ  ارسال:چهارشنبه 22 مهر 1394 - 13:37

کد:728-1396


   منو

   سامانه ثبت نام



   سامانه ثبت نام



   گزارش تصویری



 آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعه



لیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

نادمي: فدراسيون هيچ دخالتي در اعزام نماينده قم به مسابقات آفريقاي جنوبي ندارد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانین



کليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.