سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   يكشنبه 2 ارديبهشت 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

خودنگاه: شهرک اندیشه میزبان میزبان قوی ترین مردان دسته +105 کیلوگرم

مسئول کمیته قویترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: مسابقات قویترین مردان دسته وزنی مثبت 105 کیلوگرم قهرمانی باشگاههای کشور 18 بهمن ماه در تهران برگزار می شود.


به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام فرامرز خودنگاه اظهار داشت: دهمین دوره مسابقات قوی ترین مردان دسته وزنی 105+ کیلوگرم قهرمانی باشگاه های کشور به میزبانی تهران در شهر اندیشه- فاز 3- مجتمع ورزشی ولایت (چهار راه میلاد- خیابان فردوس غربی- روبروی نان اندیشه) طی روزهای 18 لغایت 20 بهمن ماه برگزار می شود.

مسئول کمیته قویترین مردان فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در ادامه افزود: مسابقات طی 3 روز پیگیری می شود و زمان ثبت نام ورزشکاران روز یکشنبه 18 بهمن ماه ساعت 12 لغایت 17 می باشد. بلافاصله پس از ثبت نام رقابت بین ورزشکاران با دو آیتم اسکات تعادلی 430 کیلوگرم و 8 بار غلتاندن لاسیتک 450 کیلو گرمی آغاز می شود.

وی در خصوص نحوه ی امتیاز دهی به ورزشکاران اذعان داشت: در مرحله مقدماتی امتیاز هر آیتم به تعداد نفرات شرکت کننده بستگی دارد و در مرحله نیمه نهایی تنها 6 نفر به فینال راه می یابند که به ترتیب نفرات اول تا ششم امتیاز مرحله نخستشان حفظ می شود و بر اساس رتبه از امتیاز 6 تا یک محاسبه خواهد شد.

خودنگاه در پاسخ به این سوال که چه آیتم هایی در مرحله نیمه نهایی و فینال در نظر گرفته شده است ، تصریح کرد: ورزشکاران در مرحله نیمه نهایی دو چمدان 180 کیلوگرمی را همزمان به متراژ 20 متر جابجا می کنند و سپس حرکت سه گانه که شامل گوی 200 کیلو گرمی، بین پا 270 کیلو گرمی و غلتاندن یک مرتبه لاسیتک می باشد، را انجام م یدهند.

در نهایت فینالیست های این مسابقات در 5 آیتم پایانی حمل الوار 450 کیلوگرمی، حمل آدمک، لیفت ماشین از بغل، قرارا دادن گوی های 100 تا 200 کیلو گرم روی سکو و کنده رکوردی 3 حرکت به رقابت می پردازند.

تاريخ  ارسال:شنبه 10 بهمن 1394 - 10:02

کد:826-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.