نامگذاری سال 97 ، حمایت از کالای ایرانی            

   پنجشنبه 31 خرداد 1397

   کلام روز

امام علی(ع):
از قسم خوردن بپرهیزید، چرا که کالا را تلف مى ‏کند و برکت را از بین مى ‏برد.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

رئیس هیات گلستان: گرگان میزبان رقابتهای مچ اندازی قهرمانی کشور

ذبیح اله میقانی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان از برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاههای کشور خبر داد و گفت: این رقابت ها 19 اسفند ماه در سالن امام خمینی گرگان برگزار می شود.
ذبیح اله میقانی در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به اینکه روزهای 19 لغایت 21 اسفند ماه رقابت های قهرمانی مچ اندازی باشگاههای کشور برگزار می شود اظهار داشت: مسابقات در 3 رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو گروه راست و چپ دست به میزبانی شهرستان گرگان در سالن امام خمینی برگزار خواهد شد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان افزود: جوانان در 5 وزن 63، 78، 86، 95 و +95 کیلو گرم و بزرگسالان در 11 وزن 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 100، 110 و +110 کیلو گرم با حریفان خود به رقابت می پردازند.

وی در ادامه گفت: پیشکسوتان 40 تا 49 سال د راوزان 70، 80، 90 و +90 کیلو گرم و 50 تا 50 سال در دو وزن 80 و +80 کیلو گرم در رقابت های مچ اندازی قهرمانی باشگاههای کشور شرکت خواهند کرد.

میقانی با اشاره به این موضوع که گلستان به عنوان بام مچ اندازی ایران شناخته شده است اذعان داشت: چهارشنبه 19 اسفند ماه میزبان قهرمانان و مسئولین استان های مختلف از سراسر کشور خواهیم بود و کنگره فنی و آئین وزن کشی همان روز برگزار می گردد. صبح روز بعد 20 اسفند ماه ساعت 9 رقابت بین ورزشکاران راست دست و جمعه 21 اسفند ماه پس از زور آزمایی بین چپ دستان این رقابت ها به پایان می رسد.

رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان خاطر نشان کرد: تست دوپینگ به صورت تصادفی از نفرات برتر هر وزن توسط ستاد ملی مبارزه با دوپینگ از نفرات برتر هر وزن به صورت تصادفی انجام می شود.

وی در پایان با تاکید به این نکته که هیات گلستان خواهان افزایش و تقویت زمینه های رشدی و پتانسیل جوانان استان در این رشته ورزشی سالم و مهیج است تصریح کرد: شاید بضاعت کلان شهرهای کشور را نداشته باشیم ولی اکنون که این اتفاق خوب رخ داده و افتخار میزبانی از مچ اندازان کشور نصیبمان شده است از تمام توانایی خود استفاده خواهیم کرد تا بهترین خدمات و امکاناتی که درخور شان این ورزشکاران ارائه دهیم.

تاريخ  ارسال:يكشنبه 9 اسفند 1394 - 09:29

کد:860-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: پیگیر مطالبات قهرمانان پرورش اندام هستیم!


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.