نصیبی: ثبت نام جام الماس دلاری شد

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار، هزینه ثبت نام از ورزشکاران متقاضی حضور در رقابت های جام الماس خلیج فارس به صورت دلاری دریافت خواهد شد.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گفت: با توجه به نوسانات قیمت ارز در بازار، هزینه ثبت نام از ورزشکاران متقاضی حضور در رقابت های جام الماس خلیج فارس به صورت دلاری دریافت خواهد شد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مهدی نصیبی دبیر فدراسیون اعلام کرد: با توجه به نوسانات بازار ارز؛ برای آنکه خدایی ناکرده حقی از ورزشکاران شرکت کننده در رقابت های جام الماس خلیح فارس ضایع نشود، هزینه ثبت نام از ورزشکاران به صورت دلاری و بر اساس اعلام قبلی به مبلغ 200 دلار انجام می شود.

نصیبی در ادامه افزود: ورزشکاران می توانند با تهیه دلار از بازار و ارائه آن به مسوولان ثبت نام زمینه حضور خود در چهارمین دوره رقابتهای بین المللی جام الماس خلیج فارس را فراهم آورند.

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام یادآور شد: افرادی که پیش از این ثبت نام کرده اند، می توانند با پرداخت 200 دلار به مسوولان ثبت نام مبلغ پرداختی پیشین خود را دریافت نمایند. چرا که رفاه حال ورزشکاران بیش از هر چیز دیگری برای فدراسیون حائز اهمیت است.

مهدی نصیبی در پایان خاطرنشان کرد: به نفرات اول تا سوم رشته های مختلف رقابتهای جام الماس به ترتیب 1000، 600 و 400 دلار به عنوان جایزه اهدا خواهد شد.