سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   يكشنبه 1 بهمن 1396

   کلام روز

امام علی (ع):
براي دنيا به گونه اي زندگي كن كه گويي تا ابد زنده اي و براي آخرت به گونه اي زندگي كن كه گويي لحظه مرگت نزديك است.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

علی شکری قهرمان دومین دوره قویترین مردان جام دفاع مقدس شد

دومین دوره مسابقات چند جانبه قویترین مردان دسته وزنی -105 کیلوگرم تحت عنوان جام دفاع مقدس روز جمعه دوم مهر ماه با معرفی نفرات برتر در سنندج به کار خود پایان داد.

به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام به نقل از روابط عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان، این مسابقات به مدت یک روز با حضور 15 ورزشکار از استان های کردستان، همدان، کرمانشاه، قزوین و آذربایجان غربی در دو مرحله مقدماتی و فینال و با انجام پنج آیتم مختلف در فضای باز مجموعه ورزشی تختی سنندج انجام گرفت.

مرحله مقدماتی با اجرای 2 آیتم اسکات تعادلی 340 کیلو و غلتاندن لاستیک 320 کیلو انجام گرفت و 8 نفر برتر به مرحله فینال این مسابقات راه یافتند.

در مرحله فینال ورزشکاران شرکت کننده با اجرای 3 آیتم حمل شاسی 320 کیلوگرمی،گذاشتن گوی های سنگی به اوزان (100، 140 و 160) روی سکو و انجام آیتم 3 گانه (حمل گوی 100 کیلوی به متراژ 5 متر و گذاشتن آن روی سکو و یک بار غلتاندن لاستیک و زدن کنده 115 کیلو به صورت صحیح) به کار خود خاتمه دادند.

در پایان این رقابت ها علی شکری با مجموع 32 امتیاز از استان قزوین عنوان نخست این دوره از مسابقات را بدست آورد و بر سکوی اول ایستاد.

والی فلاحی با 28 امتیاز از کردستان در جایگاه دوم این رقابت ها قرار گرفت و نصیر عزیزی با 24 امتیاز از کرمانشاه و عیسی شیرازی با 18 امتیاز از قزوین به ترتیب عناوین سوم و چهارم را از آن خود کردند.

در نتیجه تیمی، تیم استان کردستان با 70 امتیاز بر سکوی نخست قرار گرفت، قزوین با 59 امتیاز دوم شد، کرمانشاه با کسب 28 امتیاز جایگاه سوم را بدست آورد و لوح مرد اخلاق این رقابت ها به محمد رضایی از استان کردستان به خاطر رفتار جوانمردانه در صحنه مسابقات اهدا شد.

داوری این رقابت ها را آقایان سیاوش برفان از همدان و داریوش محمدی از کردستان بر عهده داشتند.


دومین دوره مسابقات چند جانبه قویترین مردان(جام دفاع مقدس) که با هدف ترویج فرهنگ پهلوانی و ایثار در ورزشهای قدرتی برگزار شد به همت هیات بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان و تنی چند از ادارات استان کردستان و با مجوز فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت که امید است با توجه به استعدادهای ناب جوانان استان شاهد نگاه ویژه مسولان و حمایت بیشتر از سوی آنان باشیم.

تاريخ  ارسال:چهارشنبه 7 مهر 1395 - 11:05

کد:9028-1396


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.