سال 96، سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال»            

   دوشنبه 7 خرداد 1397

   کلام روز

امام رضا (ع):
خاموشى درى از درهاى حكمت است . خموشى محبّت آورد و بر هر خيرى رهنماست.


   ارتباطارتباط با رئیس فدراسیون


   کانال تلگرام   کانال تلگرام   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 3


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری درجه 2


   دوره مربیگریفرم نهایی مدارک مربیگری بانوان


   پیام کوتاه

   پیوندهای مرتبط
   آمار سایت


  

مسابقات آسیایی 2016- چین؛
نمره 20 برای تیم سه نفره بادی کلاسیک ایران

پنجاهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک در حالی با حضور 19 کشور آغاز شد که نمایندگان بادی کلاسیک کشورمان موفق به کسب 2 مدال طلا و یک نقره شدند.به گزارش سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، روز نخست رقابت های آسیایی 2016 چین پس از برگزاری کنگره فنی، با رقابت بین ورزشکاران رشته های فیزیک و بادی کلاسیک در سالن مسابقات که طبقه سوم هتل محل اقامت تیم ها بود آغاز شد.

ابتدا نمایندگان رشته فیزیک بر روی استیج مسابقات حضور یافتند که امیرمحمد سلیمیان تنها نماینده فیزیک کشورمان در مسابقات آسیایی چین بود که در دسته آخر به رقابت پرداخت و نتواست به فینال مسابقات آسیایی چین راه یابد.

سپس ورزشکاران بادی کلاسیک در 8 دسته قدی برابر حریفان خود صف آرایی کردند که کشورمان فقط سه نماینده در دسته های قدی 168، 175 و 181 سانتیمتر داشت.

در نهایت نخستین مدال طلای کاروان ایران را آرمان رضوانی در دسته منهای ۱۶۸سانتیمتر و دومین مدال طلا را محمد قاسمی در دسته 181 سانتیمتر مسابقات آسیایی 2016- چین بدست آوردند.

همچنین وحید بادپی نماینده دسته منهای ۱۷۵ سانتیمتر بادی کلاسیک کشورمان با مدال نقره به کار خود در مسابقات قهرماتی آسیا پایان داد و اورالی بادی کلاسیک آسیا به قهرمان چینی رسید.

ایران، چین، کره جنوبی، ژاپن، عراق، پاکستان، مغولستان، بحرین، امارات، یمن، قزاقستان، سوریه، بنگلادش، نپال، هند، فیلیپین، عمان، تایوان و قرقیزستان کشورهایی هستند که در جام پنجاهم آسیا با یکدیگر به رقابت می پردازند.

روز دوم مسابقات آسیای چین فردا 30 اردیبهشت ماه با رقابت پرورش اندام کاران در 11 وزن برگزار می شود که کشورمان با ترکیب احسان خواجوی در وزن 60 کیلو گرم، محسن محمودی در وزن 70 کیلو گرم، مهدی مصطفی لو در وزن 75 کیلو گرم، مهدی قنواتی در وزن 85 کیلو گرم، سعید معمر و حمید لکزایی در وزن 90 کیلو گرم، میثم کشوری در وزن 95 کیلو گرم، آیت نجدباقری و روح اله میرحسینی در وزن 100 کیلو گرم و رمضانعلی قنبرلو در وزن 100 + کیلو گرم حاضر می شود.

تاريخ  ارسال:جمعه 31 ارديبهشت 1395 - 01:04

کد:914-1397


   منو

   سامانه ثبت نام   گزارش تصویری آرشیو گزارش تصویری

   لیست داروهای ممنوعهلیست داروها و مواد ممنوعه سال 2015


   گفت و گو

پورعلی فرد: تیم ملی بانوان نداریم/ با صراحت برخورد خواهیم کرد


 آرشیو گفت و گو

   گزارش

نادمی: دوره‌های آموزشی بدون هماهنگی با فدراسیون فاقد اعتبار است


 آرشیو گزارش

   مجموعه قوانینکليه حقوق خبری و تصويری متعلق به فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران می باشد.