به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، دومین روز نوزدهمین دوره مسابقات پرورش اندام باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی جهت شرکت در مسابقات مستریونیورس در حالی امروز بیست و یکم بهمن ماه به میزبانی شهر قم پیگیری گردید که ورزشکاران در رشته های بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به رقابت با یکدیگر پرداختند.
نفرات برتر رشته بادی بیلدینگ به شرح زیر است :
جوانان ///
رده سنی 16 تا 20 سال دسته 75 – کیلوگرم :
1 – امیرعباس رسولی
2 – امیرحسین خدمتگزار
3 – محمد یاری
4 – همایون خداقلی زاده
5 – عرفان فریس
رده سنی 16 تا 20 سال دسته 75 + کیلوگرم :
1 – امیرحسین غفاری
2 – سینا سیدنیازی
3 – فرزاد جلوداری
4 – مهدی عرب پور
21 تا 23 سال دسته 75 – کیلوگرم:
1 – ابوالفضل غلامی
2 – رضا وثوقی
3 – علی اسماعیلی
4 –حسین اعتمادی
5 – سجاد محمدی
6 – آریا عطافر
21 تا 23 سال دسته 75 + کیلوگرم :
1 – ابوالفضل صفایی پور
2 – محمد مهری حسن
3 – مسعود صداقت
4 – محمد پرسته
5 – پوریا محسنی
6 – بابک زارعی
پیشکسوتان///
مستر یک دسته 70 کیلوگرم :
1 – محمد قیدری
2 – مرتضی یعقوبی
3 – مهدی نادری
4 – محمدعلی امیرچمدی
5 – محمد رفیعی
6 – رضا پاشایی
مستر یک دسته 80 کیلوگرم :
1 - نریمان رمضانی
2 – مهدی ابراهیم زاد
3 – محمدرضا اسحاقی پور
4 – عباس محقق
5 – میثم لطفعلی
6 – محمد شعبان لو
مستر یک دسته 90 کیلوگرم :
1 – ابوالفضل صدقی
2 – ابراهیم بوستانی
3 – ابوالحسن حسینی
4 – عباس رافی پور
5 – مصظفی فاضلی
6 – عباس عابدین پور
مستر یک دسته 90 + کیلوگرم :
1 – میثم بنی علی
2 – رحیم ایزدی
3 – ایوب بیشه
4 – بهروز حاجوی
5 –حسین سعیدی
6 – فرهاد طاووسی
مستر 2 دسته 70 کیلوگرم:
1 – فردین مردانی
2 – یدالله رضوی
3 – رضا زارع
4 – حاجت مولایی
5 –علی شیحیطی
مستر 2 دسته 80 کیلوگرم:
1 – نادر احمدپور
2 – محسن محسنی
3 – جواد عباسی
4 – علی صمدی
مستر 2 دسته 90 کیلوگرم:
1 – سعید نجاران
2 – سلمان محمدی
3 – مصطفی هنرور
مستر 2 دسته 90 + کیلوگرم:
1 – محمد ترکان
2 – اصغر کارک تو
3 – شهرام زنگنه
مستر 3 دسته 80 کیلوگرم:
1 – مسعود نیک نام
2 – علیرضا شاهمیری
3 – اکبر هاشمی
4 – مرتضی نقد
5 –علی دقان تبری
6 – بهمن منفرد
مستر 3 دسته 80 + کیلوگرم:
1 - حمید ابطحی
2 – محتشم خزیمه
3 – علیرضا استقامت
4 – مسعود احمدی
5 –اسماعیل محمدی
6 – علیرضا ایرج
مستر 4 دسته 60 + کیلوگرم:
1 – محمود زارع
2 – شاهرخ نیکپور
3 – غلامحسن دیوسالار
4 – حسن گودرزی
5 – محمدرضا طلاکو