1403/03/27

نفرات و تیم های برتر مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور معرفی شدند

در پایان مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور در شهر مهاباد، نفرات و تیم های برتر معرفی شدند.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، مسابقات پرس سینه بی لوازم قهرمانی باشگاههای کشور طی روزهای 26 لغایت 27 اردیبهشت برگزار در شهرستان مهاباد استان آذربایجان غربی و با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر در رده های سنی مختلف به پایان رسید.

نفرات برتر مسابقات پرس سینه با لوازم قهرمانی باشگاههای کشور به شرح زیر معرفی شدند:

53 کیلوگرم

نوجوانان

1- علی حاج آقا بزرگی      فلکس کرمانشاه     92.5

2- امیر رضا دهنه           فلکس کرمانشاه      60

59 کیلو گرم

نوجوانان

1- امیر ارسلان صادقی    فلکس کرمانشاه      82.5

2- سینا شریفی                    مهاباد             80

3- محمد راثی                     مهاباد             65

4- عرشیا برزگری          فلکس کرمانشاه       40

جوانان

1- کامیار احمدزاده               مهاباد        102.5

بزرگسالان

1- مهدی ارباب              فلکس کرمانشاه     145

2- پویا صفایی                 خوزستان          140

3- علی جوکار                 لرستان            120

4- سینا خالند                    مهاباد              85

پیشکسوتان یک

1- کیوان نرگسی             تنومند ایلام         100

2- علی قره داغی             تبریز                55

66 کیلوگرم

نوجوانان

1- پوریا علی احمدی       فلکس کرمانشاه       120

جوانان

1- امیر مهدی نوری      فلکس کرمانشاه        80

بزرکسالان

1- حمید کریمی              مهاباد الف          200

2- محمد پرورده           خوزستان الف       190

3- محمد بادنوروز          خوزستان           اوت  

پیشکسوتان یک

1- کروش مسافری       ستارگان شمال      147.5

2- اکبر وحدانی                تبریز             115

پیشکسوتان دو

1- هادی محمدی           امیر ارسلان          70

پیشکسوتان سه

1- مهران تقوی                 تبریز           72.5

74 کیلو گرم

نوجوانان

1- سید مهدی موسوی نژاد    فلکس کرمانشاه    105

2- اسماعیل میره               مهاباد                80

جوانان

1- نیما نیاز پور            تنومند ایلام              135

2- معین جمشید زهی    جهاد کشاورزی خاش  132.5

3- مهدی صنعتی           فلکس کرمانشاه         100

بزرگسالان

1- صالح محمدی           آیرون رفسنجان         170

2- اویس رمضانی           تنومند ایلام             165

3- احمد صابر قاضی جهانی    تبریز             160

4- سهراب امین                   مهاباد         157.5

5- سیامک بهمنی               گلادیاتور          155

6- ابوالفضل جلیلی             گلادیاتور          145

پیشکسوتان یک

1- رضا چراغی            فلکس کرمانشاه    127.5

2- علی قنبری رستم آبادی   امیر ارسلان      117.5

3- جمشید بساک پور          خوزستان           115

4- هادی نیکوکار          پژمان رفسنجان       110

5- امیر شیخ زاده               مهاباد              اوت

پیشکسوتان سه

1- محسن انصاری             کردستان           70

2- ابوالفضل صفری              تبریز             55

پیشکسوتان چهار

1- هاشم اسکندری              کردستان           اوت

83 کیلو گرم

جوانان

1- علی شاکری                  تبریز           152.5

2- علیرضا حاجی عباسی   فلکس کرمانشاه     145

3- یاسین هاشم زهی   جهاد کشاورزی خاش     130

4- آرمان مراد زاده             مهاباد              130

5- ابوالفضل جوکار          امیر ارسلان        120

بزرگسالان

1- مهرداد محمد خانی       امیر ارسلان        200

2- میلاد فرامرزی         آریای کرمانشاه      180

3- ایرج آقا محمد پور          تبریز          162.5

4- علیرضا برشان           امیر ارسلان       160

5- حسین ایوانپور          فلکس کرمانشاه      اوت

پیشکسوتان یک

1- فرشاد قنبری            فلکس کرمانشاه       165

پیشکسوتان دو     

1- کریم رسولی نیا             مهاباد           142.5

2- جواد نوروزی صبوری    همدان             120

3- علیرضا ماندنی            خوزستان           اوت

4- محمد رضا گودرزی       لرستان             اوت

93 کیلو گرم

جوانان

1- علی نوین زرنق          حبیب تبریز       160

2- مهیار رحیمی          نام آوران گیلان      125  

بزرکسالان

1- جواد منشی زاده         امیر ارسلان    232.5

2- علیرضا لشکری          خوزستان       232.5

3- مرتضی بابوی         فلکس کرمانشاه      140

4- داود زنجانی             خوزستان           اوت

5- مجید آقا بزرگی          گلادیاتور          اوت

پیشکسوتان یک

1- احمد نصیری    پوریای ولی دزفول    217.5

2- مجید پور حسن             تبریز          170

3- زانیار عزیزی          کردستان           اوت

پیشکسوتان دو

1- ناصر شیخ حسینی        تبریز            170

پیشکسوتان چهار

1- عثمان مهران            کردستان          110

2- علی حیدریان امیدیان   برادران عبداللهی  85

3- محمد داوری نسب   حبیب تبریز            70

105 کیلو گرم

جوانان

1- احمد رضا عبداللهی    نام آوران گیلان     180

بزرگسالان

1- حبیب خوش ضمیر      حبیب تبریز        260

2- سید هادی موسوی         زنجان            225

3- محسن شاد                  گیلان          222.5

4- سجاد علی پور خشه   نام اوران گیلان     170

پیشکسوتان یک

1- مهدی ارض اقدس          ایلام              185

2- عبدالله جلوند                فارس             180

3- عبدالرضا صالحی  پوریای ولی دزفول    177.5

4- محمد جمشیدی               مهاباد            اوت

پیشکسوتان دو

1- مصطفی چک                زنجان           120

120 کیلو گرم

جوانان

1- محمد طاها غفاری      نام آوران گیلان      170

2-محمد بنایی                 حبیب تبریز          اوت 

بزرگسالان

1- سید سجاد انوشه             فارس           257.5 

2- ایمان احمدیان             تنومند ایلام         250

3- یونس کشاورز              گلادیاتور      242.5

4- امیر حسین سپهدار          فارس         242.5

5- کوروش غلی نسب          فارس           240

6- محمد رضا سوادکوهی      اصفهان         اوت

پیشکسوتان یک

1- محمد حسن نجفیان  پوریای ولی دزفول   225

2- مهدی مرادی                  تبریز         200

3- جلال شیخ آقایی              مهاباد         200

پیشکسوتان دو

1- علی اشرف نرگس        تنومند ایلام      200

120+ کیلو گرم

نوجوانان

1- سهیل پیرمحمدی             همدان         140

جوانان

1- عرفان بختیاری          امیرارسلان       50

بزرگسالان

1- جعفر پیرینیا                گلادیاتور      250

2- مجتبی سفلای            امیر ارسلان     200

3- محمد حسین احمدی        اصفهان       200

پیشکسوتان یک

1- مهدی قنبری نمین    نام آوران گیلان   235

2- محمد فارسی پور   پژمان رفسنجان     185

3- امین قدرت جهرمی    امیر ارسلان     185

4- نوید رضوی                مهاباد        175

پیشکسوتان دو

1- احسان گلزاری            لرستان        135

 

نتایج تیمی

نوجوانان

1- فلکس کرمانشاه     57 امتیاز

2- مهاباد                26 امتیاز

همدان               12 امتیاز

جوانان

1- نام آوران گیلان     33 امتیاز

2- فلکس کرمانشاه      29 امتیاز

3- حبیب تبریز          24 امتیاز

مهاباد                     19 امتیاز

امیر ارسلان             18 امتیاز

جهاد کشاورزی خاش   17 امتیاز

تنومند ایلام              12 امتیاز

بزرگسالان

1- امیر ارسلان         52 امتیاز

2- گلادیاتور کرمانشاه   46 امتیاز

3- حبیب تبریز        28 امتیاز

4- خوزستان           27 امتیاز

5- مهاباد                26امتیاز

6- فارس                25 امتیاز 

تنومند ایلام              18 امتیاز

گیلان                    15 امتیاز

آریایی کرمانشاه         9 امتیاز

زنجان                    9 امتیاز

لرستان                   8 امتیاز

اصفهان                  8 امتیاز

پیشکسوتان یک

1- پوریای ولی دزفول 49 امتیاز

2- حبیب تبریز          36 امتیاز

تنومند ایلام               24 امتیاز

فلکس کرمانشاه           24امتیاز

ستارگان شمال           12 امتیاز

امیر ارسلان               9 امتیاز

فارس                       9 امتیاز

مهاباد                       8 امتیاز

پژمان کرمان              7 امتیاز

پیشکسوتان دو

امیر ارسلان           12 امتیاز

مهاباد                   12 امتیاز

تبریز                   12 امتیاز

زنجان                 12 امتیاز

تنومند ایلام            12 امتیاز

همدان                   9 امتیاز

پیشکسوتان سه

تبریز                  21 امتیاز

کردستان              12 امتیاز

بهترین وزنه زن مسابقات

نوجوانان

علی حاج آقا بزرگی   فلکس کرمانشاه  52.754

جوانان

 احمد رضا عبداللهی  نام آوران گیلان    56.29

بزرگسالان

حمید کریمی      مهاباد                    88.174    

پیشکسوتان یک

محمد حسن نجفیان  پوریای ولی دزفول   66.838

پیشکسوتان دو

علی اشرف نرگس   تنومند ایلام            61.93 

پیشکسوتان سه

مهران تقوی              تبریز             31.965