1403/03/27

مسابقات قوی‌ترین مردان خوزستان برترین‌های خود را شناخت

مسابقات قهرمانی قوی‌ترین مردان باشگاه های استان خوزستان به میزبانی کلانشهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی هیات بدنسازی و پرورش اندام خوزستان، مسابقات قویترین مردان استان خوزستان یادواره شهدای خدمت روز جمعه ۱۱ خردادماه با حضور ۱۰ شهرستان به میزبانی مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری خلیج فارس اهواز در چهار دسته وزنی 80 کیلوگرم، 95 کیلوگرم، منفی 105 کیلوگرم و مثبت 105 کیلوگرم برگزار و در پایان نفرات برتر هر دسته وزنی معرفی شدند.

در دسته ۸۰ کیلوگرم محمد عگبی وند از باشگاه لایف استایل شوشتر موفق به کسب نشان طلا، رضا رویاوی از باشگاه پیشتازان اهواز مدال نقره و سجاد بن خطاع از شهرستان کارون به جایگاه سومی رسید.

دسته ۹۵ کیلوگرم فاضل رویاوی از باشگاه پیشتازان اهواز نشان طلا دست یافت، احسان خواره از باشگاه نیرو ایذه مدال نقره را کسب کرد و سروش خسروی از باشگاه تخت جمشید شهرستان ایذه مدال برنز را از آن خود کرد.

همچنین در دسته منفی ۱۰۵ کیلوگرم حسین حاتمی از باشگاه انرژی اندیکا نشان خوش رنگ طلا را از آن خود کرد، مصطفی رایارمنش از باشگاه المپیک باغملک به مدال نقره رسید و امین معنوی از باشگاه پیشتازان اهواز به جایگاه سومی رسید.

در دسته مثبت ۱۰۵ کیلوگرم حسین داعمی از باشگاه پیشتازان اهواز نشان خوش رنگ طلا را از آن خود کرد، ایمان بویری از باشگاه قصرآهنین اهواز به مدال نقره رسید و حسین صالحی از باشگاه المپیک باغملک به جایگاه سومی رسید.

گفتنی است؛ به قهرمانان این رقابت ها حکم و مدال قهرمانی و از سوی مجموعه فرهنگی، تفریحی، تجاری خلیج فارس اهواز اسپانسر مسابقات به نفرات برتر جوایز نقدی اهدا شد.